Trwa ładowanie...
d12ih6a

Sean Diddy Combs dzień po śmierci Kim Porter wrócił do swojej eks

Śmierć Kim była szokiem dla piosenkarza. Wygląda na to, że zmusiła go, by przewartościował swoje życie i zastanowił się, co liczy się najbardziej. Już dzień później Diddy był widziany z Cassie u boku. Byli partnerzy do siebie wrócili.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sean Combs i Kim Porter byli parą przez 13 lat
Sean Combs i Kim Porter byli parą przez 13 lat (ONS.pl)
d12ih6a

Porter zmarła 15 listopada. Serwis TMZ podał, że służby ratunkowe w czwartek przed południem otrzymały informację o zatrzymaniu akcji serca kobiety. Alarm podniosła rodzina, która nie mogła jej dobudzić. Ratownikom nie dało się uratować 47-latki.

Aktorka i modelka była związana z raperem od 1994 roku. Ich relacja była burzliwa i nie uspokoiło jej nawet pojawienie się na świecie trójki wspólnych dzieci. Partnerzy wychowywali też syna Kim z poprzedniego związku. Zerwali, już ostatecznie, w 2007 roku. Teraz chłopcy są dorośli - Christian ma 20 lat, a Quincy 27. Bliźniaczki, D'Lila Star i Jessie James mają jednak tylko 11 lat i im wsparcie ojca jest teraz szczególnie potrzebne.

Tymczasem Sean Combs, chociaż jest pogrążony w żałobie po wieloletniej byłej partnerce, matce swoich dzieci i przyjaciółce (po zerwaniu dobrze się dogadywali), postanowił walczyć o miłość. Paparazzi przyłapali rapera na spotkaniu z Cassie Venturą. Zakochani zerwali ze sobą w połowie października. Szybko pojawiły się doniesienia, że Diddy spotyka się już z kolejną kobietą. Wszystko wskazuje jednak na to, że raper wrócił do Cassie. Piosenkarka i jej eks spotkali się w piątek.

32-latka była w związku ze sporo od siebie starszym, 49-letnim artystą od 6 lat. Jednak Diddy i Cassie poznali się znacznie wcześniej. Młodziutka dziewczyna zauroczyła rapera już około roku 2000, gdy podpisała kontrakt z Bad Boy Records, wytwórnią należącą do Combsa. Ventura współpracowała z nim po raz pierwszy w 2007 roku. W 2012 ich związek stał się jawny - plotkowano o nim od lat.

d12ih6a

Znów będą razem? Stanowią piękną parę.

Sean Combs i Kim Porter ONS.pl
Sean Combs i Kim Porter

d12ih6a

Podziel się opinią

Share

d12ih6a

d12ih6a