ycipk-1bb2l4

Selena Gomez opuściła szpital psychiatryczny. Lekarze postawili jej jednak nietypowy warunek

Selena Gomez nie ma ostatnio dobrej passy. Znerwicowana piosenkarka niedawno trafiła do szpitala. Teraz okazało się, że lekarze pozwolili jej opuścić placówkę tylko pod jednym warunkiem. Nie każda gwiazda byłaby w stanie spełnić takie nietypowe zalecenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe
Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe (ONS.pl)
ycipk-1bb2l4

Selena Gomez po przejściu przeszczepu nerki w 2017 r., już dwukrotnie była poddawana hospitalizacji. Najpierw trafiła do szpitala z powodu niskiej zawartości białych krwinek we krwi. Później przeszła załamanie psychiczne i znów trafiła pod opiekę lekarzy. Plotkuje się o tym, że jej stan zdrowia uległ nagłemu pogorszeniu, gdy dowiedziała się o ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin. Jak donoszą zagraniczne media, zaczęła krzyczeć, płakać, a także przeszła atak paniki. Wokalistka miała nawet wyrwać kroplówkę z ramienia.

Jak podaje E! Online, Gomez po niecałym miesiącu zakończyła leczenie i opuściła klinikę psychiatryczną w Nowym Jorku. Ponoć czuje się już znacznie lepiej, odpoczęła i uporządkowała sobie wszystko w głowie. Opanowała emocje i wiele wskazuje na to, że w końcu wyjdzie na prostą. Aby jednak zapobiec nawrotom choroby (Selena ostatnio też zmagała się z depresją), lekarze postawili jej jeden warunek.

ycipk-1bb2l4

Wokalistka musi zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy oraz... mediów społecznościowych. Wszystko po to, by przypadkiem nie natrafić na nowinki z życia Biebera i Baldwin oraz nie zaczytywać się w negatywnych komentarzach na swój temat. Trzeba przyznać, że nie każda gwiazda zgodziłaby się na takie "poświęcenie".

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bb2l4

ycipk-1bb2l4
ycipk-1bb2l4