Trwa ładowanie...

Serena Williams odwiedziła Meghan Markle i jej syna Archiego

Serena Williams zna się dobrze z Meghan Markle już od 9 lat. Światowa gwiazda tenisa postanowiła udać się w odwiedziny do księżnej Sussexu, by zobaczyć na własne oczy królewskiego potomka, Archiego.

Share
Serena Williams odwiedziła Meghan Markle i jej syna Archiego
Źródło: East News
d2jc5mq

Serena Williams w tajemnicy odwiedziła Meghan Markle i jej syna Archiego

Serena Williams udała się do Frogmore Cottage, rezydencji księcia Harry’ego i Meghan Markle, przed swoim lotem do Francji, gdzie ma wystąpić podczas tegorocznego turnieju French Open. Towarzyszył jej mąż Alexis Ohanian oraz ich córka Olympia.

Siedmiokrotna zwyciężczyni Wimbledonu opublikowała zdjęcie w posiadłości rodziny królewskiej. Williams była gościem na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego, a także współorganizowała tzw. "baby shower" dla ich dziecka w lutym w Nowym Jorku.

d2jc5mq

Księżna Meghan również podkreślała, że pomiędzy nią a Williams bardzo szybko nawiązała się nić porozumienia. Markle widziana była także na turnieju Wimbledonu w 2017 r., żeby na własne oczy zobaczyć mecz tenisistki.

W ciągu ostatnich 7 dni książe Harry i Meghan Markle gościli ostatnio wiele osobistości, którzy ponoć "kandydują" do roli rodziców chrzestnych Archiego. Na ten moment faworytką do zostania matką chrzestną jest kanadyjska stylistka Jessica Mulroney (wcześniej mówiło się o Victorii Beckham). Z kolei głównym kandydatem do bycia ojcem chrzestnym jest Markus Anderson, dyrektor kreatywny Solo House.

d2jc5mq

Podziel się opinią

Share
d2jc5mq
d2jc5mq