Trwa ładowanie...
d2o9sak

Seweryn Krajewski chce pomóc byłej żonie w chorobie. Ale ona nie chce o tym słyszeć

Była żona Seweryna Krajewskiego jest poważnie chora. Wymaga długotrwałej terapii. Seweryn zaoferował pomoc.
Share
Elżbieta Krajewska nie chce pomocy od byłego męża
Elżbieta Krajewska nie chce pomocy od byłego mężaŹródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
d2o9sak

Elżbieta Krajewska cierpi na wirusowe zapalenie wątroby typu C. Niedawno choroba się uaktywniła. Kobieta opowiedziała o tym w rozmowie z "Na Żywo": - Badam się systematycznie, bo to jest podstawą przy tego rodzaju chorobie. Podczas ostatnich badań okazało się, że wirus jest w moim organizmie.

Seweryn Krajewski zaproponował byłej żonie pomoc. Znajomy muzyka powiedział tygodnikowi: - Zaoferował, że znajdzie dobrą klinikę i opłaci byłej żonie pobyt za oceanem. Stać go na to, bo tantiemy przynoszą fortunę. Ma też dodatkowe kontrakty muzyczne, dzięki sprawnej menadżerce i partnerce Helenie Giersz. Ela docenia to, ale jest honorowa i nie chce żadnej pomocy.

d2o9sak

Seweryn i Elżbieta Poznali się w 1971 roku na koncercie Czerwonych Gitar. 17-letnia Elżbieta stała w pierwszym rzędzie pod sceną, a Seweryn nie mógł od niej oderwać oczu. Po występie w Sopocie zespół wyjeżdżał w półroczną trasę po ZSRR. Nie zapomniał jednak o fance. Codziennie pisał do niej listy. Rok po spotkaniu na koncercie byli już zaręczeni. Pobrali się w 1974 roku. A w 1975 na świat przyszedł ich syn Sebastian.

Dziesięć lat później na świecie pojawił się ich drugi syn, Maksymilian. Gdy chłopiec miał sześć lat, doszło do tragedii. W 1990 roku Elżbieta wracała samochodem z dzieckiem ze szkoły muzycznej. Z podporządkowanej drogi wjechała w nich rozpędzona ciężarówka. Chłopiec zginął na miejscu. Krajewscy bardzo długo nie mogli otrząsnąć się po wypadku. Stopniowo oddalali się od siebie aż w końcu Seweryn wyjechał do USA i poznał Helenę Giersz, z którą ułożył sobie życie na nowo. Ale Seweryn i Elżbieta nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Zobacz także: Joanna Liszowska od roku jest singielką! "Przechytrzyła wszystkich"

d2o9sak

Podziel się opinią

Share
d2o9sak
d2o9sak