Trwa ładowanie...

Seweryn Krajewski wypiera się córki przez pieniądze?

Legenda Czerwonych Gitar wypiera się córki, Julitty Krajewskiej. Powodem sporu prawdopodobnie jest fortuna muzyka, którą kobieta miałaby odziedziczyć po jego śmierci. W grę może wchodzić nawet 1,5 mln złotych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Seweryn Krajewski wypiera się córki przez pieniądze?Źródło: ONS.pl
dub0rdj
dub0rdj

Seweryn Krajewski oficjalnie doczekał się dwóch synów. Wiele lat temu jeden z nich, Maksymilian, zginął w wypadku samochodowym. Dla muzyka i jego żony była to prawdziwa tragedia. Niewiele osób wiedziało, że Krajewski ma jeszcze jedno dziecko, córkę Julittę. Muzyk nie utrzymywał z nią kontaktu i stracił prawa rodzicielskie, ale płacił alimenty na jej utrzymanie. Krajewska opublikowała w internecie dokumenty mające udowodnić, że jest jego córką.

W ubiegłym tygodniu, na swoim facebookowym profilu muzyk zamieścił skan dokumentu, który sporządziła placówka DNA Diagnostics Center z Fairfield w Ohio. Wynika z niego, że prawdopodobieństwo, iż jest ojcem Julitty Krajewskiej wynoszą zero. Szybko jednak je usunął, a jego córka oznajmiła, że są sfałszowane. Gdyby jednak okazało się, że to Krajewska miała rację, może liczyć po śmierci lidera Czerwonych Gitar na gigantyczny spadek.

Seweryn Krajewski East News
Seweryn Krajewski Źródło: East News

- Pozbawienie praw rodzicielskich nie pozbawia praw do majątku. Przeprowadzone zostanie postępowanie spadkowe. Musi być stwierdzenie nabycia spadku, w związku z tym trzeba takie postępowanie przeprowadzić, żeby nabyć spadek, on nie przechodzi z automatu - powiedziała "Faktowi" prawnik Karolina Szulc-Nagłowska.

dub0rdj

Autor największych polskich przebojów może liczyć na jedne z najwyższych stawek z tantiem. Każdego roku z tego tytułu otrzymuje około 1,5 mln zł. Zgodnie z decyzją muzyka, pieniądze trafiają na konto fundacji jego imienia. Jednak po jego śmierci stają się częścią spadku. Seweryn Krajewski mieszka w USA, gdzie o jego interesy dba jego mecenaska Helena Giersz, która jest milionerką. Dom w Polsce przekazał synowi.

Seweryn Krajewski ONS.pl
Seweryn Krajewski Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Krystyna Janda ma nadzieję, że syn zastąpi swojego ojca

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dub0rdj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dub0rdj