Siostra Moniki G. dodała rozpaczliwy wpis. "Chyba nie chcecie zobaczyć mojej siostry w grobie?"

Nie cichnie zamieszanie wokół Moniki G. Pojawiły się też nowe fakty. Celebrytka chciała popełnić samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika G.
Monika G. (Instagram.com)
WP

Małgorzata G., siostra Moniki, udzieliła krótkiego wywiadu dla "Super Expressu", w którym opowiedziała o trudnej sytuacji swojej siostry. Kobieta spowodowała wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu po tym jak zobaczyła zdjęcie swojego syna z byłym partnerem i jego obecną partnerką. Od kilku miesięcy Monika G. walczy z depresją.

Głos w sprawie zabrała też trzecia z sióstr, Magdalena. Pani doktor dodała emocjonalny wpis na Instagramie. Poinformowała w nim, że miesiąc temu Monika G. wzięła sporą ilość tabletek chcąc popełnić samobójstwo.

WP

- Proszę o zaprzestanie tej okropnej fali hejtu!! Moja siostra Monika ma bardzo silne załamanie nerwowe, przechodzi przez ciężką depresję od wielu wielu miesięcy. Pogubiła się dziewczyna i trzeba jej pomóc. Jest na silnych antydepresantach. Ta cała otoczka medialna to totalna ściema! Prawda jest taka, że ona śpi całymi dniami w domu, mówi o śmierci, o tym, że chce umrzeć... Dokładnie miesiąc temu próbowała popełnić świadomie samobójstwo, ,,najadła się tabletek”. Lekarze i ratownicy uratowali ją w ostatnim momencie. Bardzo proszę o zaprzestanie tej lawiny hejtu na Naszą rodzinę. Dziekujźę za wyrozumiałość - napisała.

Na koniec pojawił się rozpaczliwy apel.
- Chyba nie jesteście aż tak okrutni, aby chcieć zobaczyć moją siostrę w grobie? Ludzie opamiętajcie się! Monika dostała już lekcje od życia. Od jutra przez kilka miesięcy będzie dochodziła i walczyła o swoje życie na oddziale psychiatrycznym, żeby spróbować się podnieść i poukładać swoje życie na nowo... Dostała kolejną możliwe, że ostatnią szansę od Boga. Mam nadzieję, że tym razem mądrze ją wykorzysta i wyciągnie wnioski - skończyła post.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Monika "Esmeralda" Godlewska rzuca niedopałki na randce z Conrado Moreno

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP