ycipk-4eil4h

Siostra Oli Żebrowskiej wyszła za mąż. Żona aktora pęka z dumy

Aleksandra jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. W weekend "wydała za mąż" młodszą siostrę. Panna młoda, która jest wyjątkowo podobna do Żebrowskiej, robiła wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Żebrowska ma sześć sióstr i brata
Aleksandra Żebrowska ma sześć sióstr i brata (ONS.pl)
ycipk-4eil4h

Rodzina Oli Żebrowskiej jest wyjątkowa. Jej rodzice doczekali się sporej gromadki dzieci. Żona aktora ma aż siedmioro rodzeństwa - Michał wżenił się więc w ogromną familię, na dodatek bardzo zżytą, mimo że rodzice i siostry oraz brat Aleksandry często mieszkają poza granicami Polski.

Co ciekawe, gdy w 2010 roku na świat przychodził starszy syn pary, Franek, mama Oli była w ciąży. Pomiędzy nim a jego ciocią jest tylko półroczna różnica wieku. Na dodatek teściowa Żebrowskiego jest od niego zaledwie o 4 lata starsza, więc kiedy jej 22-letnia córka wychodziła za gwiazdora, on miał 37 lat, a mama Oli 41. Uff, można się pogubić.

ycipk-4eil4h

Aleksandra ma sześć sióstr i brata. Jedna z dziewczyn właśnie zmieniła stan cywilny i, jak możemy się domyślać, świetnie bawiła na weselu pełnym gości. Z tak dużą rodziną inna opcja nie wchodzi w grę. Panna młoda nie podzieliła się w sieci zdjęciami z uroczystości, ale jej dumna starsza siostra zadbała o to, aby wszyscy mogli podziwiać Katie Adamczyk.

Umieściła w sieci krótki filmik, na którym widać śliczną Kasię w bieli - dziewczyna wygląda jak bliźniaczka Żebrowskiej. Jeśli chodzi o dobrą zabawę... dowodem na nią mogą być brudne, czarne wręcz, stopy Oli, która tańczyła na boso.

Aleksandra Żebrowska Instagram.com
Podziel się
ycipk-4eil4h
Aleksandra Żebrowska Instagram.com
Podziel się
Ola Żebrowska Instagram.com
Podziel się

Przed sześcioma tygodniami pięć sióstr wzięło udział w "imprezie panieńskiej" - bo nie był to typowy wieczór panieński. Zamiast zwiedzać bary, dziewczyny (Ola, Katie, Jules, Marta, Ania) zorganizowały sobie coś w stylu obozu przetrwania. Przy okazji zrobiły zdjęcie grupowe. Ależ ich jest dużo!

Siostry Adamczyk Instagram.com
Podziel się
ycipk-4eil4h

ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h