Trwa ładowanie...

Siostra Oli Żebrowskiej wyszła za mąż. Żona aktora pęka z dumy

Aleksandra jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. W weekend "wydała za mąż" młodszą siostrę. Panna młoda, która jest wyjątkowo podobna do Żebrowskiej, robiła wrażenie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Siostra Oli Żebrowskiej wyszła za mąż. Żona aktora pęka z dumyŹródło: ONS.pl
d1shwwy

Rodzina Oli Żebrowskiej jest wyjątkowa. Jej rodzice doczekali się sporej gromadki dzieci. Żona aktora ma aż siedmioro rodzeństwa - Michał wżenił się więc w ogromną familię, na dodatek bardzo zżytą, mimo że rodzice i siostry oraz brat Aleksandry często mieszkają poza granicami Polski.

Co ciekawe, gdy w 2010 roku na świat przychodził starszy syn pary, Franek, mama Oli była w ciąży. Pomiędzy nim a jego ciocią jest tylko półroczna różnica wieku. Na dodatek teściowa Żebrowskiego jest od niego zaledwie o 4 lata starsza, więc kiedy jej 22-letnia córka wychodziła za gwiazdora, on miał 37 lat, a mama Oli 41. Uff, można się pogubić.

Aleksandra ma sześć sióstr i brata. Jedna z dziewczyn właśnie zmieniła stan cywilny i, jak możemy się domyślać, świetnie bawiła na weselu pełnym gości. Z tak dużą rodziną inna opcja nie wchodzi w grę. Panna młoda nie podzieliła się w sieci zdjęciami z uroczystości, ale jej dumna starsza siostra zadbała o to, aby wszyscy mogli podziwiać Katie Adamczyk.

Umieściła w sieci krótki filmik, na którym widać śliczną Kasię w bieli - dziewczyna wygląda jak bliźniaczka Żebrowskiej. Jeśli chodzi o dobrą zabawę... dowodem na nią mogą być brudne, czarne wręcz, stopy Oli, która tańczyła na boso.

Aleksandra Żebrowska Instagram.com
Aleksandra Żebrowska Źródło: Instagram.com
Aleksandra Żebrowska Instagram.com
Aleksandra Żebrowska Źródło: Instagram.com
Ola Żebrowska Instagram.com
Ola Żebrowska Źródło: Instagram.com

Przed sześcioma tygodniami pięć sióstr wzięło udział w "imprezie panieńskiej" - bo nie był to typowy wieczór panieński. Zamiast zwiedzać bary, dziewczyny (Ola, Katie, Jules, Marta, Ania) zorganizowały sobie coś w stylu obozu przetrwania. Przy okazji zrobiły zdjęcie grupowe. Ależ ich jest dużo!

Siostry Adamczyk Instagram.com
Siostry Adamczyk Źródło: Instagram.com

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1shwwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1shwwy
d1shwwy