WP

Siostra Oli Żebrowskiej wyszła za mąż. Żona aktora pęka z dumy

Aleksandra jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. W weekend "wydała za mąż" młodszą siostrę. Panna młoda, która jest wyjątkowo podobna do Żebrowskiej, robiła wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Żebrowska ma sześć sióstr i brata
Aleksandra Żebrowska ma sześć sióstr i brata (ONS.pl)
WP

Rodzina Oli Żebrowskiej jest wyjątkowa. Jej rodzice doczekali się sporej gromadki dzieci. Żona aktora ma aż siedmioro rodzeństwa - Michał wżenił się więc w ogromną familię, na dodatek bardzo zżytą, mimo że rodzice i siostry oraz brat Aleksandry często mieszkają poza granicami Polski.

Co ciekawe, gdy w 2010 roku na świat przychodził starszy syn pary, Franek, mama Oli była w ciąży. Pomiędzy nim a jego ciocią jest tylko półroczna różnica wieku. Na dodatek teściowa Żebrowskiego jest od niego zaledwie o 4 lata starsza, więc kiedy jej 22-letnia córka wychodziła za gwiazdora, on miał 37 lat, a mama Oli 41. Uff, można się pogubić.

WP

Aleksandra ma sześć sióstr i brata. Jedna z dziewczyn właśnie zmieniła stan cywilny i, jak możemy się domyślać, świetnie bawiła na weselu pełnym gości. Z tak dużą rodziną inna opcja nie wchodzi w grę. Panna młoda nie podzieliła się w sieci zdjęciami z uroczystości, ale jej dumna starsza siostra zadbała o to, aby wszyscy mogli podziwiać Katie Adamczyk.

Umieściła w sieci krótki filmik, na którym widać śliczną Kasię w bieli - dziewczyna wygląda jak bliźniaczka Żebrowskiej. Jeśli chodzi o dobrą zabawę... dowodem na nią mogą być brudne, czarne wręcz, stopy Oli, która tańczyła na boso.

Aleksandra Żebrowska Instagram.com
Podziel się
WP
Aleksandra Żebrowska Instagram.com
Podziel się
Ola Żebrowska Instagram.com
Podziel się

Przed sześcioma tygodniami pięć sióstr wzięło udział w "imprezie panieńskiej" - bo nie był to typowy wieczór panieński. Zamiast zwiedzać bary, dziewczyny (Ola, Katie, Jules, Marta, Ania) zorganizowały sobie coś w stylu obozu przetrwania. Przy okazji zrobiły zdjęcie grupowe. Ależ ich jest dużo!

Siostry Adamczyk Instagram.com
Podziel się
WP

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP