Siostry Godlewskie skrytykowały sylwetkę Farnej. Ewa odpowiedziała

Wokalistka podeszła do tematu z ogromnym dystansem. Pokazała też zdjęcie w staniku sportowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna zareagowała na krytykę sióstr Godlewskich
Ewa Farna zareagowała na krytykę sióstr Godlewskich (ONS.pl)
WP

Na swoim profilu na Facebooku Ewa Farna odniosła się do komentarza sióstr Godlewskich, które zasugerowały, że gwiazda powinna zadbać o swoje ciało. Aspirujące wokalistki powiedziały, że z chęcią nauczą ją jak to robić. Co je skłoniło do takiej wypowiedzi?

WP

Piosenkarka będąc gościem w jednej ze stacji radiowych, w ramach żartu, zaśpiewała piosenkę Adele naśladując najsłynniejsze siostry w naszym kraju. To nie spodobało się bywalczyniom salonów. Ich wypowiedź wywołała wiele kontrowersji, dlatego panie szybko usunęły wpis z mediów społecznościowych.

Farna postanowiła się jednak odnieść do słów celebrytek. Post napisała po czesku, a dodatkowo opatrzyła go zdjęciem w stroju sportowym.

- Nieidealna. Kocham moje życie, moją pracę, mojego brata i tak, lubię swoje ciało. Ważne jest, aby czuć się zdrowo. Zamierzam włączyć nowy tryb i połączyć ćwiczenia z jedzeniem. Dziewczyny - codziennie rano nie zapominajcie o uśmiechu. Wtedy będziecie najpiękniejsze - napisała Ewa.

Naszym zdaniem wokalistka wygląda rewelacyjnie i udowadnia, że kobiece krągłości są naprawdę sexy. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna odpowiada na pytania fanów w Open FM

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP