Trwa ładowanie...

Skandal z Piotrem Kraśką. Widzowie w Wigilię mogą być zaskoczeni

Piotr Kraśko, mimo utraty prawa jazdy, przez 6 lat prowadził samochód, za co ostatnio został w końcu skazany. Prezenter "Faktów" na jakiś czas zniknął widzom z ekranów, ale są nowe informacje o jego pracy w TVN.

Piotr Kraśko został skazany za jazdę bez prawa jazdyPiotr Kraśko został skazany za jazdę bez prawa jazdyŹródło: screen "Fakty"
d3ovvn1
d3ovvn1

Piotr Kraśko w kwietniu tego roku został zatrzymany przez policję do rutynowej kontroli drogowej. Okazało się, że podróżował samochodem bez uprawnień. I to przez 6 lat. Po kilku miesiącach Piotr Kraśko został skazany przed sąd.

"Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich państwa przepraszam" - pisał dziennikarz. A wiele osób zastanawiało się, jak skandal wpłynie na jego pozycję w TVN.

Zobacz: Sprawa Piotra Kraśki. Komentarz z Policji

Przez tydzień widzowie "Faktów" nie widzieli za studyjnym stołem Piotra Kraśki. Wydania prowadziła w ostatnich dniach Anita Werner, Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz. Część widzów mogła wiązać nieobecność Kraśki z wyrokiem, ale może przede wszystkim z nagonką na prezentera, jaka miała miejsce przez kilka dni w TVP.

d3ovvn1

Wygląda jednak na to, że Kraśko wcale nie jest umyślnie "chowany" przez włodarzy stacji. Ma poprowadzić świąteczne wydanie "Faktów". Widzowie zobaczą go w wigilijny wieczór.

Pracownicy stacji w rozmowie z Wirtualnymi Mediami komentują, że nieobecność Kraśki to "sprawa grafikowa". Prezenterzy, którzy pracują w święta, dostają na kilka dni przed wolne.

- Piotr Kraśko będzie prowadził "Fakty" TVN w piątek. To nie chowanie, tylko raczej eksponowanie. Świąteczne wydania programu mają bowiem wyjątkowo dużą oglądalność. Całe rodziny przy stole oglądają telewizję - komentuje osoba z TVN w rozmowie z WM.

Warto dodać, że w badaniu Ariadny przeprowadzonym na zlecenie WP, Piotr Kraśko uplasował się na pierwszym miejscu na liście najbardziej cenionych prowadzących w polskiej telewizji. Wskazało go aż 30 proc. respondentów. Za jego plecami uplasowała się gospodyni programu "Kropka nad i" Monika Olejnik.

d3ovvn1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ovvn1