Trwa ładowanie...

Skóra zdjęta z ojca. 13-letnia Suri Cruise to wykapany tatuś

Jaki ojciec, taka córka - chciałoby się powiedzieć patrząc na najnowsze zdjęcie Suri Cruise. Podobieństwo do słynnego ojca jest wprost uderzające.

Skóra zdjęta z ojca. 13-letnia Suri Cruise to wykapany tatuśŹródło: Getty Images
d47k1p6
d47k1p6

W kwietniu Suri Cruise skończy 14 lat. Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a stale obecna jest w mediach i wciąż stanowi łakomy kąsek dla paparazzi. Raz, że świetnie się ubiera, dwa, że na jej życiorysie wciąż kładą się cieniem relacje ze słynnym ojcem.

ZOBACZ TEŻ: Wstąpił do Kościoła scjentologicznego w Polsce. Zdradził nam, jak działa sekta

Aktor od kilku lat nie utrzymuje z córką kontaktów, bo Suri nie należy do Kościoła scjentologicznego. Co jak wiadomo, jest kluczowe dla Toma Cruise'a

Ale czy aktorowi się to podoba czy nie, raczej Suri się nie wyprze. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcie dziewczynki i jej mamy, jakie znalazło się na Instagramie. Zresztą sami spójrzcie:

W listopadzie Katie Holmes udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacjach z dorastającą córką i wczesnym macierzyństwie.

- Byłam szczęśliwa, że zostałam mamą w wieku 27 lat - zdradziła Holmes, dodając, że dzięki temu łatwo nawiązała dobre relacje córką. - W zasadzie razem dorastałyśmy.

d47k1p6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47k1p6