Trwa ładowanie...

Skromny grób Krzysztofa Kiersznowskiego

Od śmierci aktora minął już ponad rok. Krzysztof Kiersznowski został pochowany na cmentarzu w Komorowie koło Pruszkowa. Przez wiele miesięcy na grobie nie było pomnika.

Krzysztof Kiersznowski został pochowany w KomorowieKrzysztof Kiersznowski został pochowany w KomorowieŹródło: AKPA
d3klzpa
d3klzpa

Krzysztof Kiersznowski zmarł 24 października 2021 r. po długiej chorobie, na miesiąc przed 71. urodzinami. Raczej nie trzeba go nikomu przedstawiać – w końcu większość z nas widziała (i to zapewne wielokrotnie) filmy z jego udziałem. Mowa m.in. o "Vabanku" i "Kilerze". Informacja o śmierci aktora poruszyła zarówno fanów, jak i środowisko filmowe. W sieci można było znaleźć wiele ciepłych wspomnień jego kolegów po fachu. .

Pożegnanie aktora miało miejsce w czwartek 4 listopada 2021 r. w kościele pw. św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Po mszy urnę z prochami Kiersznowskiego umieszczono w grobie na cmentarzu w Komorowie koło Pruszkowa.

Aktor spoczął w nowej części cmentarza. Grób Krzysztofa Kiersznowskiego dopiero niedawno doczekał się skromnego pomnika, który składa się z prostej kamiennej płyty. Krzyż przy pochówku jest drewniany. Jak informuje m.in. "Super Express", na grobie aktora zawsze są świeże kwiaty i znicze, ponieważ dbają o niego mieszkańcy Komorowa.

Jak wygląda święto zmarłych u Romów?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3klzpa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3klzpa