Trwa ładowanie...

Sławomir i Kajra na wyborach. Bądź jak Sławomir

Parafrazując klasyka: ta ostatnia niedziela, dzisiaj zagłosujemy... Bądźcie jak Sławomir. Muzyk pochwalił się zdjęciem z komisji wyborczej. Komentarze? Same pozytywne.

Share
Sławomir i Kajra na wyborach. Bądź jak Sławomir
Źródło: East News, fot: East News
d1x7obj

26 maja trwa głosowanie do europarlamentu. Nie brakuje gwiazd, które postanowiły zachęcić Polaków do pójścia na wybory. Zdjęcia z komisji wyborczych publikują m.in. Małgorzata Socha, Anna Mucha, Maja Ostaszewska. Przy urnie nie zabrakło też Sławomira i Kajry.

Zobacz: Kajra o Sławomirze: Najbardziej kręci mnie jego wąs!

Małżeństwo dopiero co dało koncert podczas Sopot SuperHit Festiwalu, ale nie zapomniało o obywatelskiej powinności. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęcili swoich fanów do wzięcia udziału w głosowaniu. Przy okazji więc pokazali zdjęcia zrobione przy urnie. Sławomir na Instagramie nagrał nawet krótki filmik, na którym pokazał, jak z żoną składają karty do głosowania. Obyło się na szczęście bez przerwania ciszy wyborczej.

A przypomnijmy, że cisza wyborcza trwa aż do zamknięcia lokali wyborczych (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.), o ile nie zostanie przedłużona. Dobrze o tym pamiętać, szczególnie, gdy chce się włączyć w dyskusje dotyczącą polityki pod zdjęciami gwiazd.

Fani Sławomira postanowili zasypać go tymi pozytywnymi komentarzami. Jeden brzmi nawet: "Sławomir, na ciebie cała polska by głosowała". Zgodzilibyście się z tym?

d1x7obj

Podziel się opinią

Share
d1x7obj
d1x7obj