ycipk-4ncpmd

Sławomir to prawdziwy krezus. W ciągu jednego roku może zabezpieczyć swoją przyszłość

Dzięki tanecznym przebojom Sławomir jest dziś najpopularniejszym polskim muzykiem. Jednak zarabia nie tylko na koncertach. Prowadzenie show "Big Music Quiz" oraz sklepu internetowego z gadżetami przynosi mu drugie tyle. Jak wyliczył "Super Express", do końca roku może być prawdziwym milionerem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir Zapała nie narzeka na stan swoich finansów
Sławomir Zapała nie narzeka na stan swoich finansów (East News, Fot: East News)
ycipk-4ncpmd

Odkąd Sławomir nagrał "Miłość w Zakopanem", jego kariera eksplodowała. W ciągu kilku miesięcy zyskał status super gwiazdy. Po drodze wylansował też nowy gatunek - rock polo. Dziś promotorzy zabijają się o to, by zagrał koncert podczas dożynek, dni miasta, czy dużych festiwali. Zapała wielokrotnie gra nawet dwa koncerty dziennie. Choć życie w ciągłej trasie może być męczące, jest odpowiednio wynagradzane.

Tylko w tym roku Sławomir może zarobić dzięki nim nawet 8,5 mln zł. A to nie wszystko. Prowadzenie dwóch sezonów muzycznego show TVP "Big Music Quiz" przyniesie mu dodatkowy milion złotych. Razem z żoną gwiazdor postanowił również zainwestować w nowy biznes, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Kajra i Sławomir otworzyli sklep z pamiątkami. Można w nim kupić płyty, koszulki, kubki oraz plakaty z autografami. Nie brakuje również słynnych nakładek na pasy bezpieczeństwa. Na ich sprzedaży gwiazdorska para może zarobić nawet 500 tys. zł. Dzięki temu Sławomir w tym roku może zarobić nawet 10 mln zł. No cóż, pozostaje tylko pogratulować.

Zobacz też: Sławomir o zazdrości: "Moje macki sięgają wszędzie"

ycipk-4ncpmd
ycipk-4ncpmd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ncpmd

ycipk-4ncpmd
ycipk-4ncpmd