Trwa ładowanie...
d9sdc24

Sławomir udaje, że pozuje z kobietą bez stanika. Okazało się, że... to jego kolega

Sławomir słynie z przaśnego wizerunku i remizowego repertuaru. Okazuje się, że muzyk jest też obdarzony niewybrednym poczuciem humoru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir
Sławomir (Facebook.com)
d9sdc24

Sławomir jest prawdziwym fenomenem polskiej branży muzycznej. Dzięki piosence "Miłość w Zakopanem" stał się wielką gwiazdą. Dziś inkasujące za występ kilkadziesiąt tysięcy złotych i jest ulubieńcem włodarzy TVP. Wraz ze swoją ukochaną Kajrą intensywnie koncertuje po wielkich miastach i małych wsiach, wyciskając ze swoich medialnych "5 minut" ile tylko możliwe. W natłoku pracy stara się znaleźć też chwile wytchnienia. Ostatnio na Instagramie pokazał, jak po jednym z występów stroił sobie żarty z kolegami.

Sławomir wraz z dwoma kompanami pozował do zdjęcia. Jeden, z dłuższymi włosami, obrócił się tyłem i zdaniem muzyka wyglądał prawie jak kobieta bez stanika. Postanowił podzielić się tym niezwykle błyskotliwym spostrzeżeniem z internautami. Zamieścił zdjęcie swojego kolegi tyłem i przodem. Żart godny absolwenta gimnazjum zebrał duży poklask wśród jego fanów.

Śmieszą was frywolne żarciki Sławomira? Słuchacie jego muzyki?

d9sdc24

Podziel się opinią

Share
d9sdc24
d9sdc24