Trwa ładowanie...
dlo4sk4

Sławomir zaskoczył nowym wizerunkiem. Rzucił fanom wyzwanie

Sławomir postanowił zapewnić fanom nieco rozrywki podczas kwarantanny. Rzucił im wyzwanie, które będzie wymagało od nich wytrwałości nie tylko w siedzeniu w domach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomi rzucił fanom wyzwanie
Sławomi rzucił fanom wyzwanie (ONS.pl)
dlo4sk4

Pandemia koronawirusa wymusiła na wszystkich tymczasową zmianę trybu życia. Władze nałożyły na społeczeństwo odpowiednie obostrzenia. Zamknięte zostały szkoły i uczelnie, instytucje kultury, restauracje, wiele sklepów, nauka i praca w miarę możliwości przeniosła się do sieci. Władze wciąż nawołują do pozostawania w domach.

Sytuacja jest trudna, a trwająca już kilka tygodni izolacja daje się we znaki. Z pomocą jednak przychodzą znani i lubiani, by chociaż w mediach społecznościowych poczuć namiastkę kontaktu z fanami i dodać im otuchy w tym niełatwym czasie. Artyści dodatkowo transmitują w sieci swoje domowe koncerty, czytają książki, udostępniają transmisje spektakli, a nawet tworzą nowe formy, jak internetowe miniseriale.

Zobacz wideo: Kajra o Sławomirze: Najbardziej kręci mnie jego wąs!

Celebryci dzielą się też pomysłami na spędzenie domowej kwarantanny, raz po raz rzucając fanom i sobie nawzajem kolejne wyzwania. Sporym zainteresowaniem cieszyło się tzw. "pillow challenge", w którym przed obiektywami aparatów, zasłaniając się tylko poduszkami, stawały i panie, i panowie.

dlo4sk4

Teraz ze swoim, choć zupełnie innym wyzwaniem ruszył Sławomir. Zaskoczył fanów już w święta. Opublikował zdjęcie, na którym widnieje nie ze słynnym wąsem, ale już pokaźnym zarostem. Jako brodacz, wystosował apel związany z kwarantanną. Zachęca do pozostawania w domach i apeluje, by nie wychodzić "nawet po żyletki".

"Czy są odważni fani, którzy podejmą moje wyzwanie? Póki kwarantanna w Ojczyźnie nie minie #niewychodzęnawetpożyletki. Fanki oczywiście też mogą startować… Wrzucajcie na insta fotki z moim hasztagiem a ja najlepiej zarośniętym przypnę komentarz i serducho”, napisał z właściwą dla siebie dozą poczucia humoru.

Weźmiecie udział w wyzwaniu?

dlo4sk4

Podziel się opinią

Share
dlo4sk4
dlo4sk4