ycipk-dq6g4p

Slipknot ogłasza trasę koncertową. Wystąpią w Łodzi 6 lutego 2020 r.

Corey Taylor, frontman grupy Slipknot wyznaje: "Miło jest wracać ponownie do Europy i Wielkiej Brytanii. Bez względu na to, ile razy przyjeżdżamy, zawsze mamy niedosyt, że nie zagraliśmy we wszystkich miastach, w których byśmy chcieli. Ale jedno jest pewne: publiczność ZAWSZE należy do najlepszych na świecie.”
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół Slipknot wystąpi w Łodzi
Zespół Slipknot wystąpi w Łodzi (Materiały prasowe)
ycipk-dq6g4p

Slipknot jest kulturowym fenomenem, który wywarł ogromny wpływ na cały świat muzyczny, zajmując pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgi oraz Finlandii, a także plasując się w pierwszej 3 w Niemczech, Francji, Norwegii, Włoszech, Holandii i Nowej Zelandii.

Recenzje odnoszące się do najnowszego albumu zespołu ‘We Are Not Your Kind’ odbiły się szerokim echem w mediach, podkreślając innowacyjność i kreatywność, jaką zespół nadal reprezentuje dwadzieścia lat od swojego debiutu.

"Najnowszy album Slipknota jest jednym z ich najsilniejszym w karierze” zauważa Consequence of Sound, wtóruje mu The Independent:

ycipk-dq6g4p

"Skala ambicji w We Are Not Your Kind jest równie oszałamiająca, jak w ich przełomowym albumie Iowa – pod względem dynamiczności jest może jeszcze lepiej”.

Materiały prasowe
Podziel się

The Ringer: "Szósty album Slipknota… jest poparciem tezy, że są najważniejszym heavy metalowym zespołem swojej epoki”,

Kerrang! wtóruje: "20 lat od swojego debiutu, Slipknot wciąż są zuchwali, nieustraszeni i porywający”. Vulture chwali album za "wir ząbkowanych riffów, wojennych bębnów i poezji z karabinu maszynowego przekazywanych przez Taylora”, a NME stwierdza krótko: "Szósty album ‘Knot’sów jest zaskakującą płytą.”

ycipk-dq6g4p

Zobacz też: Chris Fehn odchodzi z grupy Slipknot

‘We Are Not Your Kind’ promuje ‘Solway Firth,’ ‘Birth Of The Cruel,’ oraz wiodący singiel ‘Unsainted.’ Wszystkie zostały wyreżyserowane przez M. Shawn Crahana i każdy z nich zyskał ogromną popularność na YouTube, uzyskując ponad 58 milionów wyświetleń w zaledwie dwa miesiące.

Bilety w regularnej sprzedaży od 30 sierpnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 28 sierpnia o godz. 10:00 i zakończy się w 30 sierpnia o godz. 09:00

ycipk-dq6g4p

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl startuje 29 sierpnia od godz. 10:00 i potrwa do 30 sierpnia do godz. 09:00

Gość Specjalny: BEHEMOTH

Polub WP Gwiazdy
ycipk-dq6g4p
ycipk-dq6g4p
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-dq6g4p