Trwa ładowanie...
d1uwljz

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich. Była żona uszczypliwie komentuje

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są teraz na pierwszych stronach gazet. Ciągle niesie się echo po ich medialnym ślubie. Nie wszyscy jednak cieszą się szczęściem nowożeńców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świeżo poślubieni małżonkowie Maja Plich-Rutkowska i Krzysztof Rutkowski.
Świeżo poślubieni małżonkowie Maja Plich-Rutkowska i Krzysztof Rutkowski. (East News)
d1uwljz

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich to bez dwóch zdań ulubieńcy prasy kolorowej. Po licznych kontrowersjach z udziałem pary, zwątpić można było w ich szczere uczucie. Ostatnio jednak znowu zaskoczyli wszystkich. Po wielu zapewnieniach dotrzymali słowa i wzięli ślub.

Była żona zabrała głos

Ostatnia żona Krzysztofa Rutkowskie, Anna, z którą rozwiódł się w 2004 roku skomentowała w "Fakcie" ślub swojego byłego męża.

d1uwljz

– Życzę Krzysztofowi z okazji ślubu, by nie zapomniał o naszej córce (19 l.), która dowiedziała się o weselu taty ode mnie. Krzysztof zadzwonił po prostu do mnie miesiąc temu i powiedział, że się żeni. Potrzebował ode mnie różnych papierów małżeńskich i rozwodowych. Wysłałam je, by mógł znowu zostać mężem. W pewnym sensie przyłożyłam więc rękę do tego ślubu – powiedziała tabloidowi.

Anna Krzysztofa poznała w 1988 roku. Miała wówczas 35 lat, a on 28.

– Żyliśmy w innych czasach, więc o ślubie w takim klimacie, jak Krzysztof miał z panią Mają, nie było mowy. Zresztą zaczynaliśmy wspólne życie bez grosza przy duszy. Krzysztof był wtedy innym człowiekiem, chociaż już wtedy cechowała go przebojowość – powiedziała "Faktowi".

Jak się okazuje, przepych, który rządził weselem Krzysztofa i Mai w ogóle jej nie imponuje.

d1uwljz

– To nie moja bajka. Jestem z zupełnie innego świata, więc naturalnie to nie jest ślub moich marzeń. To ślub marzeń pani Mai Rutkowskiej. Cóż, każdy lubi co innego i trudno to osądzać. Daleka jestem od tego, bo to nie moja sprawa. Każdy ma prawo by zrobić ślub, jaki mu się spodoba, i żyć, jak mu się podoba – komentuje była żona detektywa.

– Mnie taki przepych i bogactwo nie imponuje, ale to cały Krzysztof. Dla mnie to jest śmieszne. Ja całe życie skupiona byłam na kulturze i ciężkiej pracy, a nie na brylowaniu na salonach – dodała w rozmowie z tabloidem Anna Rutkowska.

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Przetrwali kryzys

d1uwljz

Miłość Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich ostatnimi czasy wystawiona była na próbę, ale oni stawili czoła przeciwnościom losu.

Jeszcze jakiś czas temu głośno było o romansie Krzysztofa Rutkowskiego i Dominiki Zasiewskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że Maja wybaczyła wybrankowi serca.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po 8 latach znajomości oficjalnie są małżeństwem. Ślub odbył się 17 sierpnia w Rozalinie pod Warszawą, w pałacyku znanym z programu "Projekt Lady".

Wiadomo, że panna młoda miała aż 4 suknie, a detektyw sprawił sobie piękny garnitur z Mediolanu. Na gości czekały masa atrakcji, wystawne jedzenie i armia uzbrojonych po zęby ochroniarzy z Rutkowski Patrol.

d1uwljz

Podziel się opinią

Share
d1uwljz
d1uwljz