Trwa ładowanie...

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich. Była żona uszczypliwie komentuje

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są teraz na pierwszych stronach gazet. Ciągle niesie się echo po ich medialnym ślubie. Nie wszyscy jednak cieszą się szczęściem nowożeńców.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich. Była żona uszczypliwie komentujeŹródło: East News
dwmckcv
dwmckcv

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich to bez dwóch zdań ulubieńcy prasy kolorowej. Po licznych kontrowersjach z udziałem pary, zwątpić można było w ich szczere uczucie. Ostatnio jednak znowu zaskoczyli wszystkich. Po wielu zapewnieniach dotrzymali słowa i wzięli ślub.

Była żona zabrała głos

Ostatnia żona Krzysztofa Rutkowskie, Anna, z którą rozwiódł się w 2004 roku skomentowała w "Fakcie" ślub swojego byłego męża.

– Życzę Krzysztofowi z okazji ślubu, by nie zapomniał o naszej córce (19 l.), która dowiedziała się o weselu taty ode mnie. Krzysztof zadzwonił po prostu do mnie miesiąc temu i powiedział, że się żeni. Potrzebował ode mnie różnych papierów małżeńskich i rozwodowych. Wysłałam je, by mógł znowu zostać mężem. W pewnym sensie przyłożyłam więc rękę do tego ślubu – powiedziała tabloidowi.

dwmckcv

Anna Krzysztofa poznała w 1988 roku. Miała wówczas 35 lat, a on 28.

– Żyliśmy w innych czasach, więc o ślubie w takim klimacie, jak Krzysztof miał z panią Mają, nie było mowy. Zresztą zaczynaliśmy wspólne życie bez grosza przy duszy. Krzysztof był wtedy innym człowiekiem, chociaż już wtedy cechowała go przebojowość – powiedziała "Faktowi".

Jak się okazuje, przepych, który rządził weselem Krzysztofa i Mai w ogóle jej nie imponuje.

– To nie moja bajka. Jestem z zupełnie innego świata, więc naturalnie to nie jest ślub moich marzeń. To ślub marzeń pani Mai Rutkowskiej. Cóż, każdy lubi co innego i trudno to osądzać. Daleka jestem od tego, bo to nie moja sprawa. Każdy ma prawo by zrobić ślub, jaki mu się spodoba, i żyć, jak mu się podoba – komentuje była żona detektywa.

dwmckcv

– Mnie taki przepych i bogactwo nie imponuje, ale to cały Krzysztof. Dla mnie to jest śmieszne. Ja całe życie skupiona byłam na kulturze i ciężkiej pracy, a nie na brylowaniu na salonach – dodała w rozmowie z tabloidem Anna Rutkowska.

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Przetrwali kryzys

Miłość Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich ostatnimi czasy wystawiona była na próbę, ale oni stawili czoła przeciwnościom losu.

Jeszcze jakiś czas temu głośno było o romansie Krzysztofa Rutkowskiego i Dominiki Zasiewskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że Maja wybaczyła wybrankowi serca.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po 8 latach znajomości oficjalnie są małżeństwem. Ślub odbył się 17 sierpnia w Rozalinie pod Warszawą, w pałacyku znanym z programu "Projekt Lady".

Wiadomo, że panna młoda miała aż 4 suknie, a detektyw sprawił sobie piękny garnitur z Mediolanu. Na gości czekały masa atrakcji, wystawne jedzenie i armia uzbrojonych po zęby ochroniarzy z Rutkowski Patrol.

dwmckcv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwmckcv