Trwa ładowanie...

Ślub w rodzinie królewskiej. Lady Gabriella Windsor wyszła za mąż

To była uroczystość jak z bajki! Na ślubie lady Gabrielli Windsor, która jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu, nie zabrakło królowej Elżbiety II i innych przedstawicieli rodziny. Okazuje się, że pan młody jest dobrze znany szczególnie bliskim księżnej Kate.
Share
Lady Gabriella Windsor wyglądała pięknie na swoim ślubie
Lady Gabriella Windsor wyglądała pięknie na swoim ślubieŹródło: East News
d26wkli

Lady Gabriella Windsor i Thomas Kingston pobrali się 18 maja w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, czyli dokładnie tam, gdzie prawie rok temu miłość i wierność przyrzekali sobie książę Harry i Meghan Markle. Co ciekawe, para zaprosiła swoich gości na wesele do Frogmore Cottage, gdzie mieszkają obecnie książę i księżna Sussex ze swoim niedawno narodzonym synkiem, Archiem.

Panna młoda postawiła na prostą suknię z koronkową górą i długim trenem. 38-letnia lady Gabriella Windsor jest 50. w kolejce do tronu. Na co dzień prowadzi normalne życie, unika publicznych wystąpień. Jakiś czas temu pracowała jako dziennikarka, przeprowadzając wywiady dla magazynu "Hello". Obecnie pełni funkcję dyrektora w firmie Branding Latin America. Ojcem Gabrielli jest wnuk króla Jerzego V i stryjeczny brat królowej Elżbiety II, Michael z Kentu.

Na uroczystości pojawiła się królowa, a także książę Harry i Pippa Middleton. Co ciekawe, pan młody, Thomas Kingston wcześniej spotykał się z siostrą księżnej Kate.

   East News
Źródło: East News
   East News
Źródło: East News
   East News
Źródło: East News
d26wkli

Podziel się opinią

Share
d26wkli
d26wkli