Trwa ładowanie...

To tu mieszkają Meghan i Harry. Nowa rezydencja przygotowana na przyjęcie royal baby

Meghan i Harry przeprowadzili się do nowej posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Ich sąsiadami nie będą już William i Kate, co było częstym zarzewiem konfliktu między królewskimi parami.

Share
To tu mieszkają Meghan i Harry. Nowa rezydencja przygotowana na przyjęcie royal baby
Źródło: ons, Fot: ons
d1c1lue

Meghan i Harry pobrali się w maju w 2018 roku. Ich ślub wzbudził wiele emocji. Kolejne dostarczyły nam wiadomości o ciąży księżnej Meghan, która spodziewa się pierwszego dziecka.

Elżbieta II i książę Karol sfinansowali budowę posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze, gdzie zamieszkają Meghan i Harry. Trzeba przyznać, że rezydencja prezentuje się imponująco. Jej budowa kosztowała ok. półtora miliona funtów.

W nowym domu Meghan i Harry'ego znajdziemy 10 pokoi, basen, siłownię oraz spa. W rezydencji znalazł się również pokój dla mamy Meghan, Dorii Ragland, która prawdopodobnie wspomoże córkę po porodzie.

Piękna posiadłość jest oddalona od miasta. Otaczają ją liczne drzewa. Na terenie parku znajduje się również jezioro. "Posiadłość oferuje wiele miejsca na spacery z dwoma psami, jak i przechadzek z royal baby" - informuje jeden z pracowników Windsoru.

Harry i Meghan chcą tym samym odciąć się od rodziny królewskiej. Nie tak dawno założyli również konto na Instagramie, gdzie pokazują swoje życie.

d1c1lue

Podziel się opinią

Share
d1c1lue
d1c1lue