Trwa ładowanie...

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo czy producent był pod wpływem narkotyków

Prokuratura nadal bada okoliczności śmiertelnego wypadku Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno. Teraz ujawniono, czy w krwi producenta znaleziono ślady narkotyków.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo czy producent był pod wpływem narkotykówŹródło: ONS.pl
d4hc2w8
d4hc2w8

Piotr Woźniak-Starak nie był pod wpływem narkotyków

Wypadek, w wyniku którego śmierć poniósł Piotr Woźniak-Starak wstrząsnął całą Polską. Sekcja zwłok producenta wykazała, że był on pod wpływem alkoholu, a przyczyną zgonu była "ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego".

Mimo że w organizmie mężczyzny wykryto 1,7 promila alkoholu, to Piotr Woźniak-Starak nie był pod wpływem innych substancji psychoaktywnych.

Informuję iż nie stwierdzono obecności żadnych narkotyków w organizmie – poinformował Wirtualną Polskę Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w niedzielę 18 sierpnia. Informacja o jego zaginięciu wstrząsnęła opinią publiczną. Akcję poszukiwawczą producenta śledziła cała Polska. Cztery dni później otrzymaliśmy wstrząsającą wiadomość o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Piotr Woźniak-Starak zmarł w wieku 39 lat.

d4hc2w8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d4hc2w8