Trwa ładowanie...

Sobowtórka Meghan Markle i jej niesforny pies. Spacer dookoła królewskiej posiadłości

Wystarczyło jedno zdjęcie, by fani pomyśleli, że Meghan wyprowadza swojego pieska poza mury Pałacu Kensington. Co więcej, niektórzy zachwycali się nawet tym, że sprząta po pupilu. Okazuje się, że nie była to jednak księżna.

Sobowtórka Meghan Markle i jej niesforny pies. Spacer dookoła królewskiej posiadłościŹródło: ONS.pl
d2dm8ky
d2dm8ky

Zdjęcie Meghan podczas spaceru z psem wrzuciła do sieci dziennikarka BBC – Lisa Petrillo. "Przechodząc przy Pałacu Kensington spotkaliśmy tę piękną, znajomo wyglądającą kobietę przy wejściu do prywatnej rezydencji Harry’ego i Meghan. MEGHAN? Jej pies załatwia swoje potrzeby. Co za słodziak" – czytamy w opisie pod zdjęciem.

Fani nie mają jednak powodów do zachwytu. Okazuje się, że to wcale nie była księżna. Kobieta, którą sfotografowano, mogła wydawać się podobna do Meghan. Ale osoba z otoczenia królewskiej rodziny twierdzi, że to nie jest ona.

Nie zmienia to jednak faktu, że to, jak bardzo media podążają za Meghan, jest już od dawna przesadą. Załóżmy, że nawet jeśli to ona wyprowadzała psa i sprzątała po nim, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Fascynacja dziennikarki BBC jest więc w tym momencie zupełnie niezrozumiała.

d2dm8ky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dm8ky