Trwa ładowanie...
sonia bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz na zmysłowym zdjęciu. Tak spędza walentynki

Aktorka coraz chętniej chwali się swoim ciałem w mediach społecznościowych. Opublikowała zdjęcie, które rozpala wyobraźnię.

Share
Sonia Bohosiewicz na zmysłowym zdjęciu. Tak spędza walentynki
Źródło: ONS.pl
d48dt0v

Sonia Bohosiewicz cieszy się sporą popularnością na Instagramie. Obserwuje ją ponad 300 tys. osób. Ich sympatię zaskarbiła sobie naturalnością i poczuciem humoru. Gwiazda nie mogła sobie odmówić przyjemności podzielenia się nową fotką w dniu zakochanych. Oznajmiła fanom, że jedyne, czego potrzebują, to miłość (ang. all you need is love), tak jak śpiewali The Beatles.

Sonia Bohosiewicz walentynki spędziła w... wannie. Tradycyjnie post okrasiła hasztagiem #leniważona. Wcześniej namawiała kobiety, aby zadbały o dobre samopoczucie i zdecydowały się na zakup seksownej, czerwonej bielizny, która podniesie ich pewność siebie.

Bohosiewicz o social mediach: "Podoba mi się to, strasznie się wkręciłam!"

Trzeba przyznać aktorce, że z powodzeniem promuje dobre wzorce. Pokazuje kobietom, że można sobie odpuszczać i odpoczywać, gdy naprawdę tego potrzebują. W przeciwieństwie do wielu celebrytów nie pokazuje swojego świata tylko w kolorowych barwach. Niedawno zrelacjonowała poważny wypadek syna.

44-letnia gwiazda ma też powody do dumy. Od czasu kiedy znacznie zeszczuplała i zmieniła styl, chętniej pozuje do zdjęć. Jak widać na powyższym ujęciu, lubi chwalić się swoją urodą. Ku radości naszej i fanów aktorki, bo miło się na nią patrzy.

d48dt0v

Podziel się opinią

Share
d48dt0v
d48dt0v