Trwa ładowanie...
d2vr4qt

Spice Girls będą miały własny film animowany

1 czerwca Spice Girls właśnie powróciły na specjalną trasę koncertową. Reaktywacji grupy będzie towarzyszyć poświęcony im specjalnie film animowany.
Share
Spice Girls będą miały własny film animowany
Spice Girls będą miały własny film animowanyŹródło: East News
d2vr4qt

Spice Girls wystąpią w filmie animowanym

Sentyment do Spice Girls ma pewnie każdy, kto dorastał w latach 90. ubiegłego wieku. Pomimo że zespół nie jest już aktywny od wielu lat, w tym roku powrócił w ramach specjalnej trasy koncertowej. Jak się okazuje, zespół pojawi się również w filmie animowanym.

Z doniesień serwisu "The Hollywood Reporter" wynika, że wytwórnia Paramount Animation pracuje nad produkcją animowaną poświęcona kultowemu girlsbandowi. W filmie mają wystąpić wszystkie członkinie zespołu: Melanie Brown, Melanie Chishol, Emma Bunton, Geri Halliwell i Victoria Adams. Ich zadaniem będzie użyczenie głosu swoim kreskówkowym odpowiednikom. Za scenariusz odpowiadają Karen McCullah i Kiwi Smith. Menedżer Spice Girls, Simon, zajął stanowisku producenta filmu.

d2vr4qt

W animacji mają znaleźć się największe przeboje Spice Girls, a także nowe utwory.

Data kinowej premiery filmu na ten moment pozostaje nieznana.

Spice Girls - reaktywacja grupy

Spice Girls występowały razem przez szcześć. W 2000 r. ogłosiły rozwiązanie grupy i skupiły się na karierze solowej.

d2vr4qt

Po niespełna dwóch dekadach girlsband ogłosił reaktywację w ramach wspólnej trasy koncertowej. Niestety dziewczyny nie wystąpią w pełnym składzie, ponieważ Victoria Beckham odmówiła w niej udziału.

"Nie dołączę do dziewczyn na scenie, ale pragnę podkreślić, że bycie w Spice Girls było niezwykle ważną częścią mojego życia i życzę im mnóstwo zabawy podczas przyszłorocznej trasy. Jestem przekonana, że zaprezentują wspaniałe show, a starzy i obecni fani będą się świetnie bawić" - napisała w specjalnym oświadczeniu Victoria Beckham.

Spice Girls wystartowały z trasą koncertową pod koniec w Dublinie. Zakończeniem trasy po Wielkiej Brytanii będzie koncert 15 czerwca na London Wembley Stadium.

d2vr4qt

Podziel się opinią

Share
d2vr4qt
d2vr4qt