Trwa ładowanie...

Spice Girls będą miały własny film animowany

1 czerwca Spice Girls właśnie powróciły na specjalną trasę koncertową. Reaktywacji grupy będzie towarzyszyć poświęcony im specjalnie film animowany.

Spice Girls będą miały własny film animowanyŹródło: East News
deh4cl5
deh4cl5

Spice Girls wystąpią w filmie animowanym

Sentyment do Spice Girls ma pewnie każdy, kto dorastał w latach 90. ubiegłego wieku. Pomimo że zespół nie jest już aktywny od wielu lat, w tym roku powrócił w ramach specjalnej trasy koncertowej. Jak się okazuje, zespół pojawi się również w filmie animowanym.

Z doniesień serwisu "The Hollywood Reporter" wynika, że wytwórnia Paramount Animation pracuje nad produkcją animowaną poświęcona kultowemu girlsbandowi. W filmie mają wystąpić wszystkie członkinie zespołu: Melanie Brown, Melanie Chishol, Emma Bunton, Geri Halliwell i Victoria Adams. Ich zadaniem będzie użyczenie głosu swoim kreskówkowym odpowiednikom. Za scenariusz odpowiadają Karen McCullah i Kiwi Smith. Menedżer Spice Girls, Simon, zajął stanowisku producenta filmu.

W animacji mają znaleźć się największe przeboje Spice Girls, a także nowe utwory.

Data kinowej premiery filmu na ten moment pozostaje nieznana.

deh4cl5

Spice Girls - reaktywacja grupy

Spice Girls występowały razem przez szcześć. W 2000 r. ogłosiły rozwiązanie grupy i skupiły się na karierze solowej.

Po niespełna dwóch dekadach girlsband ogłosił reaktywację w ramach wspólnej trasy koncertowej. Niestety dziewczyny nie wystąpią w pełnym składzie, ponieważ Victoria Beckham odmówiła w niej udziału.

"Nie dołączę do dziewczyn na scenie, ale pragnę podkreślić, że bycie w Spice Girls było niezwykle ważną częścią mojego życia i życzę im mnóstwo zabawy podczas przyszłorocznej trasy. Jestem przekonana, że zaprezentują wspaniałe show, a starzy i obecni fani będą się świetnie bawić" - napisała w specjalnym oświadczeniu Victoria Beckham.

Spice Girls wystartowały z trasą koncertową pod koniec w Dublinie. Zakończeniem trasy po Wielkiej Brytanii będzie koncert 15 czerwca na London Wembley Stadium.

deh4cl5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deh4cl5