Trwa ładowanie...
d1gmdny

Stan zdrowia Gienka Loski znacznie się pogorszył. Muzyk potrzebuje pilnej pomocy

Choć Gienek Loska wybudził się już ze śpiączki, ciągle walczy o życie. Jego stan znacznie się pogorszył. Do odzyskania zdrowia muzyk potrzebuje ogromnych nakładów finansowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niepokojący stan zdrowia Gienka Loski
Niepokojący stan zdrowia Gienka Loski (East News, Fot: East News)
d1gmdny

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Gienek Loska miał wylew i walczy o życie. Muzyk był zwycięzcą pierwszej edycji programu "X Factor" w 2011 r. Informacje o dramatycznym stanie zdrowia wstrząsnęły jego fanami.

Gienek potrzebuje dziś ich pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Jego stan znacznie się pogorszył.

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje z Gienkiem Loską?

Jakiś czas temu na Gienka Loskę na Białorusi odwiedziła wolontariuszka z Polski. Po powrocie do kraju Polska Fundacja Muzyczna poinformowała o stanie zdrowia Loski.

d1gmdny

- Aktualnie Artysta przebywa w domu w Biełooziersku pod codzienną opieką mamy i bliskich, Jego stan zdrowia, od ostatniego naszego komunikatu niestety pogorszył się. Obecnie tłumaczona na polski jest ostatnia dokumentacja medyczna z Białorusi. Pozwoli to nam wykonać kolejne konsultacje lekarskie, żeby organizowana z Polski pomoc mogła być jak najbardziej efektywna - czytamy na fanpage'u Fundacji (zachowano oryginalną pisownię).

Gienkowi nadal można pomóc, wpłacając datki na specjalne konto (nr 24 1140 1977 0000 2634 0600 1019) oraz poprzez SMS o treści Gienek pod nr 79567.

W maju minionego roku muzyk odwiedzając mamę na Białorusi doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Po pilnej operacji muzyk przez kilka miesięcy był w śpiączce. Teraz ciągle walczy o życie.

d1gmdny

Podziel się opinią

Share
d1gmdny
d1gmdny