Trwa ładowanie...

Stan zdrowia Gienka Loski znacznie się pogorszył. Muzyk potrzebuje pilnej pomocy

Choć Gienek Loska wybudził się już ze śpiączki, ciągle walczy o życie. Jego stan znacznie się pogorszył. Do odzyskania zdrowia muzyk potrzebuje ogromnych nakładów finansowych.

Stan zdrowia Gienka Loski znacznie się pogorszył. Muzyk potrzebuje pilnej pomocyŹródło: East News, fot: East News
dh3mj0g
dh3mj0g

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Gienek Loska miał wylew i walczy o życie. Muzyk był zwycięzcą pierwszej edycji programu "X Factor" w 2011 r. Informacje o dramatycznym stanie zdrowia wstrząsnęły jego fanami.

Gienek potrzebuje dziś ich pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Jego stan znacznie się pogorszył.

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje z Gienkiem Loską?

Jakiś czas temu na Gienka Loskę na Białorusi odwiedziła wolontariuszka z Polski. Po powrocie do kraju Polska Fundacja Muzyczna poinformowała o stanie zdrowia Loski.

dh3mj0g

- Aktualnie Artysta przebywa w domu w Biełooziersku pod codzienną opieką mamy i bliskich, Jego stan zdrowia, od ostatniego naszego komunikatu niestety pogorszył się. Obecnie tłumaczona na polski jest ostatnia dokumentacja medyczna z Białorusi. Pozwoli to nam wykonać kolejne konsultacje lekarskie, żeby organizowana z Polski pomoc mogła być jak najbardziej efektywna - czytamy na fanpage'u Fundacji (zachowano oryginalną pisownię).

Gienkowi nadal można pomóc, wpłacając datki na specjalne konto (nr 24 1140 1977 0000 2634 0600 1019) oraz poprzez SMS o treści Gienek pod nr 79567.

W maju minionego roku muzyk odwiedzając mamę na Białorusi doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Po pilnej operacji muzyk przez kilka miesięcy był w śpiączce. Teraz ciągle walczy o życie.

dh3mj0g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh3mj0g