Trwa ładowanie...

Stanisława Celińska nie może chodzić. Przez chorobę ma problemy z pracą

Aktorka, która gra w "Barwach szczęścia", miała pojawić się również w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Zrezygnowała z roli, a zdjęcia do serialu są opóźniane ze względu na kłopoty zdrowotne Celińskiej. Gwiazda ma problemy z chodzeniem, a to wpływa na jej sytuację zawodową.

Stanisława Celińska nie może chodzić. Przez chorobę ma problemy z pracąŹródło: East News
d3xtieo

71-letnia gwiazda mimo wieku i nie najlepszego stanu zdrowia wciąż ma sporo pracy. Popularny serial to tylko jedna z jej aktywności. Celińska daje występy na żywo, miała też zagrać w filmie. Niestety, problemy z nogami sprawiają, że aktorka musi zrezygnować z kolejnych ról. Jak podaje "Super Express" to nie wszystko - zdjęcia do serialu, w którym pojawia się Celińska są opóźniane.

Aktorce trudno jest chodzić, a nawet stać przez dłuższy czas. Nie pozwala jej na to ból. Dlatego rezygnuje z pracy w telewizji i skupia się na recitalach, gdzie podczas występów ma zapewnione krzesło, a dolegliwości nie są tak dokuczliwe. Spędzanie wielu godzin na planie filmowym wygląda zupełnie inaczej, więc nie zobaczymy gwiazdy w trzeciej części kultowej komedii.

– Bardzo chciała zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. Powiedziała: "Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca". Wcześniej ustalaliśmy już terminy, a jednak mimo wszystko musiała zrezygnować – powiedziała "Super Expressowi" Ilona Łepkowska.

d3xtieo

Informator z Telewizji Polskiej zdradził natomiast: – Z powodu problemów zdrowotnych pani Stanisławy zdarzają się opóźnienia w realizacji zdjęć do "Barw szczęścia".

Celińska od lat ma kłopoty ze zdrowiem, ale nie chce porzucać kariery. – Będę grała, póki będę miała siłę stać na scenie. Ciągle wierzę, że może jest jeszcze przede mną jakaś wielka rola – mówiła kilka lat temu w "Fakcie".

d3xtieo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xtieo