Trwa ładowanie...

Straciła córkę. W końcu odzyskuje dawny spokój

Rok temu zmarła najstarsza córka Ewy Bem. Pamela zmagała się z nowotworem mózgu. W tej trudnej sytuacji wspiera ją młodsza pociecha, Gabriela.

Straciła córkę. W końcu odzyskuje dawny spokójŹródło: East News
d326mxa

Ewa Bem po śmierci córki zawiesiła swoją karierę. Piosenkarka odwołała koncerty i poświęciła się rodzinie. Zajęła się też osieroconymi wnukami: Tomkiem i Basią.

Artystka może liczyć na wielkie wsparcie córki Gabrysi, która jest jej oczkiem w głowie. Piosenkarka urodziła ją w wieku 45 lat, a cały okres ciąży był bardzo wymagający. Bem siedem miesięcy musiała leżeć, aby chronić dziecko. Gabriela Sibilska na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje komunikację społeczną.

Jej nauka powoli dobiega końca, a Ewa Bem miała nadzieję, że ukochana córka wróci do kraju. Gabrysia jednak bardzo polubiła Londyn. Poza tym ma tam chłopaka i przyjaciół. 23-latka ma też wiele pasji, które łatwiej jej będzie realizować za granicą.

d326mxa

Dziewczyna gra na saksofonie, rysuje, zajmuje się animacją filmową, a jej prace są coraz bardziej doceniane.

Dla Ewy Bem sukcesy córki są teraz dużym pocieszeniem. Artystka jest bardzo dumna z tego, co osiągnęła Gabrysia. Choć piosenkarka liczyła, że 23-latka wróci do kraju, to nie zamierza ingerować w jej decyzje.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie: "Na półce 50+ jest bardzo słabo"

d326mxa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d326mxa