Trwa ładowanie...
d2hq2f8
News

Straciła córkę. W końcu odzyskuje dawny spokój

Rok temu zmarła najstarsza córka Ewy Bem. Pamela zmagała się z nowotworem mózgu. W tej trudnej sytuacji wspiera ją młodsza pociecha, Gabriela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bem
Ewa Bem (East News)
d2hq2f8

Ewa Bem po śmierci córki zawiesiła swoją karierę. Piosenkarka odwołała koncerty i poświęciła się rodzinie. Zajęła się też osieroconymi wnukami: Tomkiem i Basią.

Artystka może liczyć na wielkie wsparcie córki Gabrysi, która jest jej oczkiem w głowie. Piosenkarka urodziła ją w wieku 45 lat, a cały okres ciąży był bardzo wymagający. Bem siedem miesięcy musiała leżeć, aby chronić dziecko. Gabriela Sibilska na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje komunikację społeczną.

d2hq2f8

Jej nauka powoli dobiega końca, a Ewa Bem miała nadzieję, że ukochana córka wróci do kraju. Gabrysia jednak bardzo polubiła Londyn. Poza tym ma tam chłopaka i przyjaciół. 23-latka ma też wiele pasji, które łatwiej jej będzie realizować za granicą.

Dziewczyna gra na saksofonie, rysuje, zajmuje się animacją filmową, a jej prace są coraz bardziej doceniane.

Dla Ewy Bem sukcesy córki są teraz dużym pocieszeniem. Artystka jest bardzo dumna z tego, co osiągnęła Gabrysia. Choć piosenkarka liczyła, że 23-latka wróci do kraju, to nie zamierza ingerować w jej decyzje.

ZOBACZ TAKŻE: Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie: "Na półce 50+ jest bardzo słabo"

d2hq2f8

Podziel się opinią

Share
d2hq2f8
d2hq2f8