Trwa ładowanie...
d48x559

Strajk nauczycieli. Na koncert miały przyjść tysiące osób. Przyszło kilkaset

Dziesiątego dnia ogólnopolskiego strajku nauczycieli pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczął się wyjątkowy koncert. Impreza pod hasłem "Warszawiacy i Artyści dla Nauczycieli" miała być przejawem solidarności z ludźmi oświaty, ale frekwencja nie powalała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
17 kwietnia o 18:00 rozpoczął się koncert pod PKiN w Warszawie
17 kwietnia o 18:00 rozpoczął się koncert pod PKiN w Warszawie (WP Gwiazdy Exclusive)
d48x559

- Pokażmy nauczycielom, że jesteśmy z nimi! Łączymy siły! Warszawiacy i Artyści dla Nauczycieli! Oni nas potrzebują! Wspólnie zmienimy polską szkołę – zachęcali organizatorzy wydarzenia na Facebooku, które rozpoczęło się 17 kwietnia o 18:00. Marysia Sadowska, jedna z organizatorek koncertu pod PKiN, zaprosiła na scenę takich wykonawców jak Big Cyc, Igor Herbut, Dr Misio, Organek, Farben Lehre, Kayah, No Logo, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak, Vienio, Hunter, Jelonek.

Frekwencja godzinę po rozpoczęciu/Exclusive WP Gwiazdy

Udział w wydarzeniu zadeklarowało 3 tys. użytkowników Facebooka, a kolejnych 11 tys. było zainteresowanych koncertem. Na początku imprezy pod Pałacem świeciło jednak pustkami.

d48x559

Kilkaset osób w różnym wieku bawiło się przy dobrym nagłośnieniu i kolorowych reflektorach. Niektórzy przyszli z transparentami. Występy kolejnych artystów zapowiadała Odeta Moro. Muzycy mówili, że są uczniami i dziećmi nauczycieli.

- Wszyscy jesteśmy dziećmi nauczycieli – zadeklarowała Sadowska.

Zobacz także: Viola Kołakowska ostro o strajku nauczycieli

Obejrzyj: #GdybyNieNauczyciel. Gwiazdy wspierają akcję WP dla Nauczycieli

d48x559

Podziel się opinią

Share

d48x559

d48x559