WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Viola Kołakowska ostro o strajku nauczycieli

Strajk nauczycieli to ostatnio jeden z najbardziej nagłaśnianych przez media tematów. Mimo tego, że środowiska artystyczne dają wyraz swojego poparcia, Viola Kołakowska ma nieco odmienne poglądy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viola Kołakowska
Viola Kołakowska (East News, Fot: East News)
WP

Strajk nauczycieli poruszył nie tylko Ministerstwem Edukacji Narodowej, ale także ludzi, dla których pedagodzy byli i są ważni. Ostatnio, aby to podkreślić, zorganizowaliśmy specjalną akcję Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel. Pokazaliście nam wówczas, że jesteście wdzięczni nauczycielom za to, jak was ukształtowali. Ostatnio swoje poparcie dla pedagogów postanowili wyrazić artyści. Z tej okazji Maria Sadowska zdecydowała się zorgainzować nawet koncert.

Viola Kołakowska jednym wpisem postanowiła zmiażdżyć wszystkich tych, którzy promują się na strajku nauczycieli.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

WP

"Kolejna akcja pod którą można się zareklamować, podpromować, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać, że mamy coś do powiedzenia na każdy temat. Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć..." - czytamy w poście.

"Oczywiście, że nauczyciele powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał, że wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte?" - dodała.

WP

Zgadzacie się z celebrytką?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP