Trwa ładowanie...

Viola Kołakowska ostro o strajku nauczycieli

Strajk nauczycieli to ostatnio jeden z najbardziej nagłaśnianych przez media tematów. Mimo tego, że środowiska artystyczne dają wyraz swojego poparcia, Viola Kołakowska ma nieco odmienne poglądy.

Share
Viola Kołakowska ostro o strajku nauczycieli
Źródło: East News, fot: East News
d3dgrmh

Strajk nauczycieli poruszył nie tylko Ministerstwem Edukacji Narodowej, ale także ludzi, dla których pedagodzy byli i są ważni. Ostatnio, aby to podkreślić, zorganizowaliśmy specjalną akcję Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel. Pokazaliście nam wówczas, że jesteście wdzięczni nauczycielom za to, jak was ukształtowali. Ostatnio swoje poparcie dla pedagogów postanowili wyrazić artyści. Z tej okazji Maria Sadowska zdecydowała się zorgainzować nawet koncert.

Viola Kołakowska jednym wpisem postanowiła zmiażdżyć wszystkich tych, którzy promują się na strajku nauczycieli.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra: Mam nadzieję, że kobiety zazdroszczą mi Sławomira

"Kolejna akcja pod którą można się zareklamować, podpromować, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać, że mamy coś do powiedzenia na każdy temat. Czasami mniej znaczy więcej naprawdę, dobrze czasem pomilczeć..." - czytamy w poście.

d3dgrmh

"Oczywiście, że nauczyciele powinni godnie zarabiać jak każdy obywatel tego prężnie rozwijającego się kraju. Czy ktoś jednak pomyślał, że wszystko co się teraz dzieje jest kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte?" - dodała.

Zgadzacie się z celebrytką?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3dgrmh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dgrmh
d3dgrmh