Trwa ładowanie...

Sukces WP. Restauracja Gessler obniżyła ceny lodów. Już nie kosztują 9 zł za gałkę

Marka "Ice Queen" promowana przez Magdę Gessler podbija polski rynek. Po artykule Wirtualnej Polski w jednym z warszawskich lokali obniżono cenę za porcję o 2 zł!

Sukces WP. Restauracja Gessler obniżyła ceny lodów. Już nie kosztują 9 zł za gałkęŹródło: ONS.pl
d16qob3
d16qob3

Magda Gessler idzie jak burza. Choć restauratorka mogłaby już leżeć i pachnieć, to wciąż wymyśla nowe projekty. Ostatnio wypuściła na rynek lody "Ice Queen", które powstały na bazie receptury prababci gwiazdy. Jak na razie dostępne są tylko w kilku miejscach w Polsce.

Restauratorka promowała nową markę 2 czerwca na placu Europejskim w Warszawie. Wówczas gwiazda rozdawała warszawiakom lody za darmo. Postanowiliśmy sprawdzić, ile kosztuje kulka w lokalu "Polka", która należy do Magdy Gessler.

ZOBACZ: Imperium Magdy Gessler zagrożone? "Cena zabije ten biznes"

Wówczas okazało się, że jedna porcja lodów kosztuje 9 zł! To bardzo dużo nawet jak na warszawską Starówkę. Smaki, które proponuje Magda Gessler wcale nie były takie wyszukane, ale naprawdę bardzo smaczne. Nasz artykuł wzbudził sporo emocji.

d16qob3

Według naszych informacji, restauratorka była zaskoczona tym, jaka cena obowiązuje w "Polce". Okazało się, że gwiazda nie narzuca restauracjom cen lodów. Franczyzobiorcy indywidualnie nakładają marżę na porcję lodów. W innych lokalach gałka kosztowała 5 zł.

9 zł na Starym Mieście miało wynikać z tego, że jest tam sporo turystów zza granicy i dla nich taka cena za lody jest normą. Po naszej publikacji okazało się jednak, że można cenę zbić.

"Ice Queen" w restauracji Gessler są tańsze aż o 2 zł! Teraz porcję słynnych lodów dostaniemy na Starym Mieście za 7 zł. Dlaczego cena nagle uległa zmianie?

- Magda Gessler nie narzuca cen franczyzobiorcom, więc to nie ona zdecydowała o obniżce. Niewątpliwie jeden z artykułów i komentarze pod nim mogły przyczynić się do tego, że lekko zmodyfikowano cennik. Właściciele lokalu najprawdopodobniej zobaczyli również, że ich cena jest niemal dwukrotnie wyższa niż w innych lokalach w Polsce. Lody są smaczne, ale docierały głosy, że trochę za drogie. Obecnie cena jest bardzo przystępna dla każdego - powiedziała nam osoba, która zna kulisy sprawy.

d16qob3

Skontaktowaliśmy się również z restauracją "Polka", gdzie zmiany zostały wprowadzone.

- Tak, obniżyliśmy cenę na 7 zł za porcję. To jest nasza wewnętrzna strategia biznesowa - powiedział jeden z pracowników lokalu.

Warto zaznaczyć, że lody Gessler wkroczą też na nowe rynki. Restauratorka zapowiedziała, że już niebawem "Ice Queen" będą dostępne poza granicami kraju. Czy cena będzie równie przystępna jak te w Polsce? Przekonamy się niebawem.

d16qob3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16qob3