Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Sukienka Kate Middleton przypomina kreację Mii Farrow z "Dziecka Rosemary". Trudno wierzyć w przypadek

Wele osób miało nieodparte wrażenie, że widziało już kiedyś czerwoną sukienkę, w której Kate opuściła szpital. Miała ją nosić aktorka z kultowego filmu Romana Polańskiego. Podobieństwo jest uderzające.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate po raz kolejny skradła serca Brytyjczyków
Księżna Kate po raz kolejny skradła serca Brytyjczyków (East News)
dvd7iaq

W poniedziałek, 23.04.2018r., o godz. 11.01 na świat przyszło trzecie dziecko Kate Middleton i księcia Williama. Ulubienica Brytyjczyków pokazała się tłumom zebranym pod szpitalem św. Marii w zachodnim Londynie zaledwie siedem godzin po narodzinach swojego drugiego syna. Była w rewelacyjnej formie i wyglądała obłędnie.

Kiedy jedni zachwycali się doskonałym wyglądem Middleton, drudzy analizowali jej sukienkę. Z początku fani rodziny królewskiej oraz brytyjskie media dopatrzyły się podobieństwa do kreacji księżnej Diany, którą miała na sobie, kiedy wyszła ze szpitala po urodzeniu księcia Harry'ego. Jednak czerwona sukienka z charakterystycznym haftowanym kołnierzykiem projektu Jenny Packhama mogła być inspirowana horrorem Romana Polańskiego.

dvd7iaq

W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia Mii Farrow z "Dziecka Rosemary". Trzeba przyznać, że aktorka miała na sobie uderzająco podobną sukienkę.

Trudno mieć wątpliwości, że projektant nie zwrócił uwagę na demoniczną kreację i charakterystyczną sukienkę Farrow. Miejmy nadzieję, że Kate nie chciała nam przekazać w ten sposób jakiegoś ukrytego komunikatu. Z drugiej strony każdy, nawet księżniczki, chcą wyglądać jak ikony popkultury.

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq