Trwa ładowanie...

"Super Express" podaje kolejne nazwiska. Klientami dilera gwiazd Cezarego P. byli Bartosz Gelner i Wojciech Medyński

Na podstawie m.in. nagranych rozmów telefonicznych prokuratura umieściła na liście klientów Cezarego P. kolejne znane nazwiska. Śledczy ustalili, że z dilerem gwiazd kontaktowali się Bartosz Gelner i Wojciech Medyński.

"Super Express" podaje kolejne nazwiska. Klientami dilera gwiazd Cezarego P. byli Bartosz Gelner i Wojciech MedyńskiŹródło: ONS.pl
d3a5ssn
d3a5ssn

Według "Super Expressu" w latach 2015-2016 Bartosz Gelner kontaktował się z Cezarym P. ponad 20 razy. Prokuratura Okręgowa w Warszawie ustaliła, że aktor (znany np. z seriali "Czas honoru" i "Barwy Szczęścia") zamówił u dilera kokainę za łączną kwotę nie mniejszą niż 2550 zł. Wojciech Medyński (gwiazda "Pierwszej miłości") w 2015 r. pięciokrotnie zamawiał towar u Cezarego P. Prokuratura wyliczyła, że były one warte co najmniej 900 zł. Jak na razie, obaj aktorzy milczą w tej sprawie.

W listopadzie media obiegła głośna spawa procesu Cezarego P., znanego warszawskiego dilera. Śledczy ustalili, że wraz z najbliższą rodziną od kilku lat zaopatrywał osoby znane z pierwszych stron gazet w kokainę najwyższej jakości. Na jego liście jest jest podobno 237 nazwisk, a wśród nich m.in. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski.

d3a5ssn

Zarówno prokuratorskie, jak i dziennikarskie śledztwo trwa. Cezary P. wypierał się znajomości z gwiazdami, a tym bardziej że miał im dostarczać narkotyki. Niemniej, wygląda na to, że sprawa jeszcze długo nie ucichnie.

ZOBACZ TAKŻE: Doda o ex-menadżerze zamieszanym w aferę z narkotykami: Zamroził 160 tysięcy!

d3a5ssn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a5ssn