Trwa ładowanie...
d273gy5
News

Sylwia Grzeszczak blondynką. W nowym wydaniu jest nie do poznania

Sylwia Grzeszczak przeszła ogromną metamorfozę. Podczas krótkiej wizyty w "Dzień Dobry TVN" zaprezentowała widzom swój nowy wizerunek. Unikała jednak pytań o drugą ciążę, chroniąc swoją prywatność niczym lwica.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Grzeszczak diametralnie zmieniła swój wizerunek
Sylwia Grzeszczak diametralnie zmieniła swój wizerunek (ONS.pl)
d273gy5

Sylwia Grzeszczak niezwykle rzadko decyduje się na metamorfozy. Jest wierna swojemu wizerunkowi. Nie ma co się jednak dziwić - dzięki temu jest rozpoznawalna i nie można jej pomylić z nikim innym. Ale jak każda kobieta potrafi zaskoczyć. I to w najmniej oczekiwanym momencie.

Wokalistka pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", aby przez kilka minut porozmawiać o zbliżającym się występie na Sopot Top Of The Top Festival. Ale to nie sceniczny plan najbardziej zainteresował widzów programu. Największą uwagę przykuły... włosy Grzeszczak.

ZOBACZ WIDEO: Sylwia Grzeszczak: Nie chcę sprzedawać swojej prywatności

Po długich, ciemnych włosach i prostej, gęstej grzywce nie ma już śladu. Piosenkarka jest dziś blondynką z burzą loków na głowie. Gdy prowadzący "Dzień Dobry TVN" próbowali dowiedzieć się, czym wywołana jest ta zmiana wizerunku, Grzeszczak odpowiedziała wymijająco i zasłoniła się wymogami nowego teledysku.

d273gy5

Gdy Filip Chajzer i Kinga Burzyńska spytali wprost, czy gwiazda spodziewa się dziecka, wokalistka stwierdziła z tajemniczym uśmiechem: "Czy jestem w ciąży, czy będę? Nie mówię o życiu prywatnym, tylko o muzyce". Jak wam się podoba Grzeszczak w nowym wydaniu?

Sylwia Grzeszczak Paparazzi
Sylwia Grzeszczak
d273gy5

Podziel się opinią

Share

d273gy5

d273gy5