Trwa ładowanie...
ycipk-46skml

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży

Sylwia Grzeszczak już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Wokalistka i jej mąż Marcin "Liber" Piotrowski od zawsze marzyli o dużej rodzinie. Teraz ich marzenie się spełnia, a ich 3,5-letnia córka Bogna będzie miała rodzeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski znów zostaną rodzicami
Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski znów zostaną rodzicami (ONS.pl)
ycipk-46skml

Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka. Według magazynu "Flesz", piosenkarka jest w pierwszych tygodniach ciąży i póki co nie zamierza zwalniać tempa pracy. Już w sierpniu pojawi się na scenie sopockiej Opery Leśnej podczas Top of the Top Sopot Festival. Oprócz tego intensywnie przygotowuje się do wydania nowego singla. Nie planuje też długiego urlopu macierzyńskiego.

Wszelkie szczegóły błogosławionego stanu gwiazdy owiane są jednak tajemnicą. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem wokalistka jak lwica broni swojego życia prywatnego. Unika rozgłosu, wywiadów i spacerów po czerwonym dywanie. O tym, że jest już mężatką, media dowiedziały się kilka dni po fakcie. Podobnie było z pierwszą ciążą.

ycipk-46skml

Grzeszczak nigdy nie opowiadała mediom, że spodziewa się dziecka. Sama w dogodnym dla siebie terminie poinformowała, że wkrótce zostanie mamą. Apelowała również przy tym, aby uszanować jej prywatność w tym wyjątkowym dla niej stanie. Można się domyślać, że i tym razem będzie tak samo.

Bogna, córka wokalistki i Libera, przyszła na świat dokładnie 5 grudnia 2015 r. Jeśli wierzyć zapewnieniom "Flesza", drugie dziecko wokalistów przyjdzie na świat na początku przyszłego roku.

ONS.pl
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-46skml

ycipk-46skml
ycipk-46skml