Trwa ładowanie...
dsyj3o2

Sylwia Grzeszczak pokazała urocze zdjęcie. Jej córka skończyła 4 lata

Sylwia Grzeszczak jest dumną mamą małej Bogny. Z okazji urodzin dziewczynki podzieliła się uroczym wpisem w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak (ONS.pl)
dsyj3o2

Sylwia Grzeszczak nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się nowinkami ze swojego życia. Bardzo broni swojej prywatności, unika rozgłosu, wywiadów i spacerów po czerwonym dywanie.

O zmianach w życiu osobistym informuje w momencie, który uzna za odpowiedni. Tak było w przypadku jej ślubu i tak było w momencie, gdy została mamą Bogny. Piosenkarka dzięki takiej postawie cieszy się dużym uznaniem wśród fanów.

Od czasu do czasu jednak uchyla rąbka tajemnicy. Robi to jednak w subtelny sposób. Pokazuje zdjęcia córki, ale tylko w momencie, gdy ma ku temu ważny powód. Urodziny do tej kategorii zdecydowanie należą.

Grzeszczak pochwaliła się na Instagramie, że jej córka skończyła właśnie 4 lata. Z tej okazji zamieściła urocze zdjęcie, na którym czule tuli córeczkę. "Jak ten czas leci…" napisała nostalgicznie.

dsyj3o2

Pod zdjęciem zaroiło się od życzeń. "Najpiękniejsze życzenia dla naszej drugiej cudnej Księżniczki", napisała Viola Piekut. Dołączamy się do życzeń!

Zobacz wideo: Sylwia Grzeszczak o fanach i muzycznych planach

dsyj3o2

Podziel się opinią

Share
dsyj3o2
dsyj3o2