Trwa ładowanie...
d18uu91

Sylwia Przybysz kompletuje wyprawkę. Zachwyca się dziecięcym wózkiem

Wiadomość o ciąży Sylwii Przybysz zelektryzowała wszystkich. Młoda youtuberka powoli kompletuje wyprawkę dla malucha. Pochwaliła się pięknym wózkiem, który już zdążyła nabyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Przybysz pochwaliła się nowym elementem dziecięcej wyprawki
Sylwia Przybysz pochwaliła się nowym elementem dziecięcej wyprawki (Instagram.com, Fot: pudelek.pl,Piotr Mokwiński)
d18uu91

Sylwia Przybysz (ur. 1998) to młoda wokalistka, która rozpoczynała karierę muzyczną w serwisie Youtube, publikując swoje pierwsze nagrania. Jej wokalne umiejętności praktycznie od razu zaowocowały stałym gronem fanom. W 2015 r. Sylwia dostała nagrodę Youtube Young Stars.

W międzyczasie związała się ze znanym blogerem Janem Dąbrowskim (ur. 1996). Pod koniec sierpnia tego roku para potwierdziła plotki o ciąży Sylwii. Youtuberzy są bardzo szczęśliwi. Na Instagramie Sylwii coraz częściej pojawiają się zdjęcia i relacje z kompletowania wyprawki.

Ostatnio młoda gwiazda Youtube'a pochwaliła się na Instastory fotografią nowo nabytego wózka dziecięcego w biało-złotym kolorze. Ze względu na niejednoznaczną barwę, nadal trudno wywnioskować jakiej płci będzie dziecko Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego.

Sylwia Przybysz Instagram.com
Sylwia Przybysz

Udało się jednak poznać szacunkową kwotę wózka dziecięcego, który znajduje się w przedziale cenowym między 2000 a 3000 złotych. Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

d18uu91

Podziel się opinią

Share

d18uu91

d18uu91