Trwa ładowanie...

Sylwia Przybysz nie mogła ukryć radości. Ujawniła płeć dziecka

Sylwia Przybysz o ciąży poinformowała swoich fanów dosyć szybko. Nic więc dziwnego, że dopiero co poznaną płeć swojego dziecka również ogłosiła na Instagramie. Gratulowali jej nie tylko obserwatorzy, ale i popularni znajomi, influencerzy, celebryci.

Sylwia Przybysz nie mogła ukryć radości. Ujawniła płeć dzieckaŹródło: ONS.pl
d2mu070
d2mu070

O przebiegu ciąży Sylwii Przybysz jej fani z łatwością dowiadują się z Instagrama. Przybysz nie udostępnia jednak żadnych szczegółów, a jedynie dzieli się swoją radością. Taka postawa zasługuje na pochwałę. Prywatność została zachowana, a przy tym fani celebrytki i jej chłopaka również mają coś dla siebie.

Tym razem wokalistka podzieliła się informacją, na którą długo czekała. Płeć dziecka została ujawniona. "Już za dwa miesiąca na świat przyjdzie mała Sysia" - czytamy w opisie pod najnowszym zdjęciem na instagramowym profilu wokalistki. Winszowaniu nie było końca: "Ale super! Gratulacje!", "Gratuluję kochana!".

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Swoim szczęściem podzielił się również chłopak Sylwii - Jan Dąbrowski. Słowa, jakimi opatrzył zdjęcie, wzruszały. Wydaje się, że chłopak bardzo odpowiedzialnie podchodzi do roli ojca.

d2mu070

"Nawet nie wiecie jak się czułem, gdy pani ginekolog powiedziała nam, że nasz bobas to dziewczynka - szczęście, bo w końcu będzie córeczka tatusia, a zarazem trochę strach, ponieważ rola ojca, to nie nauczyć dziewczynkę, jak być kobietą, a pokazać, jak powinno się traktować kobiety. Mam nadzieję, że będę dobrym tatą, a moja piękność będzie mogła na mnie zawsze liczyć. Pierwsze zadanie - przygotować dla księżniczki pokój z bajki. Tu na razie jest ściernisko, ale będzie... Jest jeszcze jedna sprawa - przy synu, trzeba pilnować tylko syna, a przy córce - całe osiedle. Trzymajcie za mnie i Sylwię kciuki!".

d2mu070
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mu070