Trwa ładowanie...
d1abik2

Sylwia Przybysz w jesiennej scenerii. Piosenkarka promienieje

Ciąża młodej wokalistki była dla jej fanów ogromnym zaskoczeniem. Nie kryli oni jednak radości i nie szczędzili swojej idolce słów wsparcia. Sama Przybysz również nie chwali się swoim szczęściem, a trzeba przyznać, że dziewczyna promienieje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wkrótce zostaną rodzicami
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wkrótce zostaną rodzicami (ONS.pl)
d1abik2

Najnowsze zdjęcie Sylwii Przybysz na Instagramie zdaje się potwierdzać tezę mówiącą, że piosenkarka niezwykle cieszy się z okresu ciąży. Zadowolona mina, ręce oplatające okrągły brzuch, jesienna sceneria w tle – wszystko to składa się na udaną całość.

Z tym obrazkiem świetnie komponuje się również opis: "My już nie możemy się doczekać naszego pierwszego spotkania. To będzie najpiękniejsze rozpoczęcie nowego roku! Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć!”

Zobacz też: Maffashion i Czarek Jóźwik na imprezie promocyjnej. Między nimi wciąż jest chemia

Opublikowana przez Przybysz fotografia spotkała się z ciepłym przyjęciem przez jej obserwatorów. "Cieszę się Twoim szczęściem”, "Cudowna”, "Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze” – to tylko niewielka część miłych słów skierowanych pod adresem wokalistki. My również trzymamy kciuki i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Zobacz też: Ola Nowak po powrocie z Kenii: "Nie było tam zbytnio warunków do pielęgnacji”

d1abik2

Podziel się opinią

Share

d1abik2

d1abik2