Trwa ładowanie...

Sylwia Przybysz o ukochanym. Wzruszające wyznanie

O miłości Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego wiadomo od dawna. Aktualnie para oczekuje na narodziny swojej pierwszej córki i wciąż nie przestaje zapewniać fanów o sile swojego uczucia.

Sylwia Przybysz o ukochanym. Wzruszające wyznanieŹródło: ONS.pl
d16qob3
d16qob3

"To właśnie on sprawia, że jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! Jest moim spokojem i największym wsparciem" - tak pięknymi słowami Sylwia Przybysz skomentowała zdjęcie, jakie wrzuciła na swój instagramowy profil. Romantyczne ujęcie zakochanych w objęciu sprzyjało napisaniu wzruszającego wyznania.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski oczekują właśnie na narodziny swojego pierwszego dziecka - spodziewają się dziewczynki. Wokalistka wróciła jednak do początków tej relacji. "Ogromnym błogosławieństwem jest fakt, że wpadliśmy na siebie w życiu! Już 6 lat temu jako pierwszy zobaczył we mnie coś czego nie widział nikt inny. Był moim najlepszym przyjacielem i właśnie z przyjaźni zrodziła się najwspanialsza miłość! Dziś czekamy na naszego maluszka i z każdym dniem kochamy się jeszcze bardziej".

"Życzę Wam wszystkim, odnalezienia swojej bratniej duszy. Wtedy każdy smutek znika na myśl o tym, że ten ktoś po prostu przy nas jest. Bezinteresownie walczy o każdy nasz uśmiech. Dziękuję! Tak po prostu".

d16qob3

Na Sylwię i Jana miło jest popatrzeć. Wyglądają na mocno zakochanych i prawdziwie szczęśliwych. Życzymy im, by to szczęście trwało już zawsze!

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

d16qob3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16qob3