Trwa ładowanie...

Syn Beaty Tadli wstydzi się bycia Polakiem. "Mam łzy w oczach"

Jan Kietliński jest wstrząśnięty tym, co się działo w Warszawie podczas Marszu Niepodległości. 19-latek w mocnych słowach podsumował zachowanie rodaków, z którymi trudno mu się utożsamiać. I żałuje, że Polacy nie świętują Dnia Niepodległości tak, jak Norwegowie.

Beata Tadla często zabierała syna na czerwony dywan. Tu w 2016 r.Beata Tadla często zabierała syna na czerwony dywan. Tu w 2016 r.Źródło: ons
d2qmmct

Jan Kietliński jest synem Beaty Tadli i jej drugiego męża, Roberta Kietlińskiego. Para rozwiodła się w 2014 r. po 13 latach małżeństwa. Syn dziennikarskiej pary często pojawiał się u boku mamy na czerwonym dywanie.

- Jest bardzo samodzielny, zainteresowany światem, relacyjny. Bardzo lubi ludzi. Lubi mieć towarzystwo wokół siebie. To jest człowiek, który sobie w życiu cudownie poradzi – mówiła o synu Tadla, gdy wchodził w pełnoletność.

Ostatnio zrobiło się o nim głośno, gdy wykryto u niego koronawirusa i opowiedział na Instagramie, w jaki sposób potraktowała go służba zdrowia. Jego konto na platformie społecznościowej śledzą już tysiące internautów. 11 listopada można było tam przeczytać gorzkie podsumowanie obchodów Dnia Niepodległości.

jan Instagram
Źródło: Instagram

"Jest mi wstyd za bycie Polakiem. Kropka." – napisał Kietliński na InstaStories, udostępniając zdjęcie płonącego mieszkania – efekt wrzuconej przez uczestników marszu racy. "Bydło, nie ludzie. Nie potrzebujemy wojny. Sami się tu wytłuczemy" – pisał wzburzony.

d2qmmct

Syn Beaty Tadli dodał, że ma łzy w oczach, gdy przypomni sobie obchody podobnego święta, które widział w Norwegii. "Pięknie ubrani, szanujący siebie i swoją kulturę ludzie. Autentycznie mam łzy w oczach" – pisał 19-latek pod filmikiem nagranym w Norwegii.

"Naprawdę czekam na dzień, w którym będę mógł dumnie powiedzieć: Jestem Polakiem, a Polska to mój kraj! Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie utożsamić się z naszą kulturą. A może jej brakiem" – skwitował syn Beaty Tadli.

Polskie gwiazdy z koronawirusem. Lista jest coraz dłuższa

d2qmmct
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qmmct