Trwa ładowanie...
d3ahf8f

Syn Kamila Durczoka chce zmienić nazwisko

Kamil Durczok podpadł synowi. Teraz Kamil Durczok junior chce przyjąć nazwisko mamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok
Kamil Durczok (East News, Fot: MARCIN SMULCZYNSKI / SE)
d3ahf8f

- Winem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo niebawem będzie ich więcej - napisała Marianna Dufek w mediach społecznościowych. Była żona Kamila Durczoka zapowiedziała w ten sposób zmiany, które niebawem zajdą w ich rodzinie.

ZOBACZ: Kamil Durczok prowadził pod wpływem alkoholu. Dziennikarz przeprasza

Bliscy Kamila Durczoka wiele przez niego przeszli w ostatnich latach. Kamil Durczok junior wspierał ojca, kiedy wybuchła medialna afera z udziałem dziennikarza. Kilka lat temu prezenter został oskarżony przez współpracowników TVN o molestowanie seksualne i mobbing. Wówczas Durczok wrócił do rodzinnych Katowic i starał się naprawić relacje z synem.

d3ahf8f

Niestety, nie udało się tego naprawić. Dziennikarz uwikłał się w głośny romans z Julią Oleś, który zakończył się wiosną 2019 r. W wakacje nazwisko Durczoka znowu pojawiło się na pierwszych stronach gazet. Prezenter pod wpływem alkoholu spowodował wypadek samochodowy. Publicznie przepraszał swoich najbliższych.

Przeczytaj: Mama Kamila Durczoka załamana zachowaniem syna

Marianna Dufek po rozwodzie powróciła do panieńskiego nazwiska. Czy Kamil Durczok junior zdecyduje się na zmianę nazwiska?

Według "Na żywo", chłopak wie, jak ważny jest wizerunek i nazwisko. W przyszłości chciałby pracować jako specjalista od mediów internetowych, więc zmiana ta jest niewykluczona.

d3ahf8f

Podziel się opinią

Share
d3ahf8f
d3ahf8f