Trwa ładowanie...
d44dpz5

Szczyt NATO w Londynie. Meghan Markle i książę Harry nieobecni. Za to Kate Middleton zachwyca każdego

Trwa właśnie szczyt NATO w Londynie. W spotkaniach z głowami światowych mocarstw, które podpisały pakt, uczestniczą członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Choć zabrakło na wydarzeniu Meghan Markle, to furorę robi Kate Middleton.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Middleton świetnie reprezentuje rodzinę królewską przed światowymi przywódcami
Kate Middleton świetnie reprezentuje rodzinę królewską przed światowymi przywódcami (Getty Images)
d44dpz5

Wśród gości na szczycie NATO znaleźli się prezydent USA Donald Trump i jego żona Melania. Brytyjska rodzina królewska przygotowała bardzo starannie powitanie przyjezdnych w Pałacu Buckingham. Młodsze pokolenie Windsorów oficjalnie reprezentowała Kate Middleton. Obecność księżnej mogła dziwić, ponieważ w ostatnich tygodniach odwoływała swoje spotkania. Jako oficjalny powód podano chorobę dziecka Kate, choć od jakiegoś czasu mówi się, że jest w kolejnej ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Jacek Kurski o filmie "Zenek": To dopełnienie naszego wachlarza zaangażowań"

Na spotkaniu z parą prezydencką z USA i innymi gośćmi Kate zachwycała niemalże każdego, a fotoreporterzy nie chcieli jej dać odetchnąć. Księżna Cambridge sprawiała wrażenie zrelaksowanej, cały czas się uśmiechała, dużo rozmawiała.

d44dpz5

Swoją kreacją też zachwycała wszystkich dookoła. Pojawiła się w zielonej zapinanej sukni i dobranym pod kolor żakiecie. Całość bardzo dobrze na niej leżała. Wyróżniała się na tle innych, którzy byli ubrani w bardziej stonowane kolory.

Poniżej kilka ujęć z Kate Middleton podczas szczytu NATO.

  Getty Images
(Getty Images)
  Getty Images
(Getty Images)
  Getty Images
(Getty Images)
d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5