Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Szykuj się na mocne granie. Zespół Disturbed przyjedzie do Polski

Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy Evolution Tour już 16 czerwca 2020 r. w ERGO ARENIE. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 8 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół Disturbed wkrótce pojawi się w Polsce
Zespół Disturbed wkrótce pojawi się w Polsce (Materiały prasowe)
d4jp3xd

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 6 listopada o 10.00 i potrwa do 8 listopada do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 7 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 8 listopada do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 8 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

DISTURBED:
Rzucając wyzwanie konwencji, przełamując granice, wprowadzając innowacyjność przy każdym projekcie, Disturbed konsekwentnie popycha muzykę rokową do przodu.

d4jp3xd

Multiplatynowy gigant hard rocka z Chicago odniósł rzadko spotykany sukces, "debiutując na pierwszym miejscu notowania Billboard Top 200 pięcioma kolejnymi albumami studyjnymi.”

Zobacz też: Poruszające sceny na koncercie Disturbed. Hołd dla Adamowicza

To wyróżnienie podniosło ich do rangi zespołu Metallica, która dotychczas dokonała tego jako jedyny inny zespół hard rockowy w historii tego notowania.
Album Immortalized (2015) zdobył platynę a hit „Soud of Silence” pokrył się potrójną platyną oraz był nominowany do nagrody GRAMMY 2017 w kategorii “Best Rock Performance”. Od czasu założenia zespołu w 1996 r., Disturbed – w skład którego wchodzą: David Draiman [wokal], Dan Donegan [gitara], Mike Wengren [perkusja], and John Moyer [bas] – sprzedał 16 milionów albumów na całym świecie a 11 singli zespołu zdobyło pierwsze miejsce w notowaniu Active Rock Radio.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Ich debiut "The Sickness" (2000) pokryty poczwórną platyną oficjalnie przypieczętował objawienie nowego lidera hard rocka, a status ten został utrwalony kolejnymi nominacjami do nagrody GRAMMY oraz kolejnymi platynowymi, podwójnie platynowymi oraz złotymi płytami jak również wyprzedanymi koncertami na całym świecie.

Wyróżniony tytułem "Best Rock Artist" podczas iHeartRadioMusic Awards 2017, zespól nadal odważnie kroczy naprzód, wydając trafnie zatytułowany siódmy album Evolution (2018), oraz promujący go singiel "Are You Ready”.

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd