Trwa ładowanie...
d3lfaj7

Szymon Hołownia zdradził, że ma żonę i córkę. Mało kto o tym wiedział

O życiu prywatnym Szymona Hołowni wiadomo tyle, co nic. Dziennikarz nie daje pożywki mediom plotkarskim. Tym razem wyjawił rodzinny sekret.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Hołownia pilnie strzeże swojej prywatności przed rozgłosem medialnym
Szymon Hołownia pilnie strzeże swojej prywatności przed rozgłosem medialnym (East News, Fot: East News)
d3lfaj7

Szymon Hołownia z Marcinem Prokopem w "Mam talent" tworzyli niezastąpiony duet. Wielu widzów nie wyobraża sobie tego show bez nich. Potrafią rozbawić jak nikt inny, a ich cięte riposty zamykają usta nawet najbardziej wygadanym.

ZOBACZ TAKŻE: Wellman zachwala swój program: "Pierwszy orgazm kobiecy w kinie to początek XX wieku"

Szymon Hołownia jest wierzącym i praktykującym katolikiem, który wyraźnie zaznacza swoje stanowisko. Dziennikarz od wielu lat udziela się też charytatywnie i ma swoje fundacje. Mimo prężnej działalności oraz jasno sprecyzowanego światopoglądu nie wypowiada się na temat rodziny. Do tej pory nie wiadomo było, czy ma żonę i dzieci.

W jednym z instagramowym postów, gdy opisywał zabawną historię, Hołownia wyjawił, że ma córkę i żonę.

d3lfaj7

"Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć "Gangnam Style" (tyle że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię)" - czytamy w instagramowym wpisie.

Wiedzieliście, że Szymon Hołownia ma żonę i córkę?

d3lfaj7

Podziel się opinią

Share
d3lfaj7
d3lfaj7