Trwa ładowanie...

Szymon Majewski naśmiewa się z Tomasza Karolaka. Poradził mu, jak ma ubrać się do IKEA

Satyryk znalazł dobre wytłumaczenie dla aktora, który nie chciał zasłonić ust i nosa, wchodząc do sklepu. Na przyszłość radzi mu jednak nieco zmienić swoje zwyczaje.

Szymon Majewski naśmiewa się z Tomasza Karolaka. Poradził mu, jak ma ubrać się do IKEAŹródło: ONS
d1aurtz
d1aurtz

Tomasz Karolak wywołał burzę w sieci, zarzucając IKEA łamanie polskiej Konstytucji. Chodzi o fakt, że aktor został wyproszony ze sklepu, ponieważ nie nosił na twarzy maseczki.

Gwiazdor był oburzony zachowaniem ochrony i nie omieszkał na swoim InstaStory skrytykować pracowników IKEA.

- Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiemczłowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził - powiedział Karolak.

Zobacz: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Przedstawiciele sieci IKEA na prośbę redakcji WP wydali oświadczenie na temat zasad obowiązujących w ich sklepach. Zapewnili, że dbają o bezpieczeństwo zarówno swoich pracowników, jak i klientów, dlatego obowiązek zasłaniania ust i nosów w ich obiektach jest ściśle kontrolowany.

d1aurtz

Na reakcje kolegów z branży Tomasza Karolaka nie trzeba było długo czekać. Głos zabrał Szymon Majewski, który z przekąsem skomentował wybryk aktora.

- Wczoraj Tomek Karolak został wyrzucony z IKEA za brak maseczki. To powszechny problem, że niektórzy znani nie chcą nosić maseczek - powód? To oczywiste, w maseczkach znani przestają być znani - napisał satyryk na Facebooku.

Majewski znalazł jednak idealne rozwiązanie dla Tomasza Karolaka. Dzięki niemu będzie przestrzegał obowiązujących w kraju zasad bezpieczeństwa, jak i zadba o odpowiedni poziom rozpoznawalności.

- Dlatego, żeby im pomóc, wymyśliłem maseczkę bikini, model Celebrity Pro Twarz. Z nią każdy znany jest wciąż znany - wyjaśnił Szymon Majewski, zamieszczając swoje zdjęcie w opisanym modelu maseczki.

Mikroskopijna zasłona na usta i nos pozwala w pełni rozpoznać twarz. To z pewnością wygodny sposób dla tych, co maseczek nie lubią, ale muszą używać ich w miejscach publicznych. Myślicie, że celebryci skuszą się na maseczki projektu Szymona Majewskiego?

d1aurtz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aurtz