Trwa ładowanie...

Tabloidy wmawiają ciążę 50-letniej Julii Roberts. Piszą o zmaganiach z in-vitro

Julia Roberts i jej wieloletni partner przechodzą poważny kryzys związku. By uratować małżeństwo, aktorka postanowiła zajść w ciążę. Bo nic nie łagodzi konfliktów tak, jak maluchy. Taką bajkę napisali dziennikarze magazynu "OK". Szybko ją obalono.

Tabloidy wmawiają ciążę 50-letniej Julii Roberts. Piszą o zmaganiach z in-vitroŹródło: East News
d3lkh2u
d3lkh2u

Okładka magazynu „OK!” musiała bić po oczach tych, którzy przyszli do kiosku po poranną prasę. Kto by nie spojrzał, niech pierwszy rzuci kamieniem. Na okładce rozpromieniona Julia Roberts i tytuł „cudowne dziecko po 50!”. Jest jeszcze dopisek, że aktorka już dwa lata zmaga się z in-vitro. Co więcej, redaktorzy zapowiadają pod zdjęciem, że ciąża uratowała małżeństwo Roberts przed rozwodem. Jest nawet pierwsze zdjęcie ich nowego domu i pokoju dla maleństwa. Tyle że pokoik zwyczajnie… nie istnieje. Jest zmyślony podobnie jak cała informacja o tym, że Roberts jest w ciąży.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Cudowne dziecko” to kolejna zmyślona historia w show-biznesie w ostatnich kilku tygodniach. Przypomnijmy, że magazyn „Woman’s Day” obwieścił ostatnio, że Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub w Paryżu, choć nawet nie było to możliwe, by w tym samym czasie byli razem we Francji. Plotkę tę pogrzebali szybko dziennikarze amerykańskiego portalu „Gossip Cop”. Specjalizują się w prostowaniu doniesień tabloidów. Są jak Strażnik Teksasu w show-biznesie.

„Gossip Cop” nie zawiódł w przypadku rzekomego ślubu Aniston i Pitta, nie zawiódł też jeśli chodzi o ciążę Roberts. Cytują słowa anonimowego, prawdopodobnie nieistniejącego informatora "OK", który jako jedyny argument za tym, że Julia Roberts jest w ciąży, podaje jej problemy w związku. „Julia zrozumiała, że nie chce, by jej małżeństwo się skończyło. Chciała popracować nad tą relacją i - co najważniejsze – mieć kolejne dziecko. Ono odświeżyło ich uczucie względem siebie i przypomniało, jak bardzo Julia kocha męża” – uważa informator.

d3lkh2u

- Pierwszy problem z doniesieniami magazynu jest taki, że małżonkowie od 16 lat nigdy się nie rozstawali. W „Gossip Cop” obaliliśmy już jeden artykuł dotyczący rzekomych problemów w związku Roberts. „OK” donosił, że się rozwodzą, co oczywiście się nie wydarzyło. Niewiarygodne pismo teraz próbuje pisać o dziecku – pisze Andrew Shuster z „Gossip”.

W 2013 roku Roberts udzieliła wywiadu w programie „Late Night with David Letterman”. Przyznała, że „nie ma szans, by miała kolejne dziecko”. To jednak nie powstrzymało „OK” do snucia swojej opowieści. Piszą, że urodzi jeszcze w tym roku, co oznacza, że musiałaby być w co najmniej 3-4 miesiącu ciąży. A to byłoby widać. Na zdjęciach, które publikuje Roberts, nie ma nawet śladu zaokrąglonego brzuszka.

d3lkh2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lkh2u