Trwa ładowanie...

Taco Hemingway rusza w trasę Cafe Belga 2018 - daty koncertów i ceny biletów

Taco Hemingway po premierze nowego albumu rusza w trasę koncertową. Koncerty promujące płytę „Cafe Belga” rozpoczną się już w pażdzierniku.

Share
Taco Hemingway rusza w trasę Cafe Belga 2018 - daty koncertów i ceny biletów
Źródło: PAP
d6qdqvl

Filip Szcześniak znany jako Taco Hemingway, 12 lipca wypuścił znowy album pt. „Cafe Belga”. Kilka dni później ukazało się dodatkowa EP-ka rapera o nazwie „Flagey”.

Cafe Belga 2018 – trasa koncertowa

Na najnowszych krążku możemy usłyszeć zapowiedź Taco Hemingwaya, w której informuje o przerwę w swojej działalności artystycznej. Wnioskując w oparciu o warstwę tekstową wychodzi na to, że następny rok będzie okresem wakacji dla artysty. Z tego powodu zbliżają się trasa koncertowa może być ostatnią okazją do zobaczenia wykonawcy na żywo. Wśród zapowiedzianych koncertów na jesień ogłoszone zostały cztery miejscowości – Katowice, Wrocław, Poznań i Gdańsk.

d6qdqvl

Cafe Belga 2018 – daty koncertów i ceny biletów

Bilety na koncert Taco Hemingwaya rozchodzą się bardzo szybko. W takich miastach jak Katowice czy Gdańsk wszystkie wejściówki zostały już dawno wyprzedane. W Poznaniu za bilety zapłacimy 85 złotych (płyta) lub 109 (trybuny). Z kolei we Wrocławiu 65 złotych (pierwsza pula), 75 złotych (druga pula) lub 85 złotych (trzecia pula).

Cafe Belga – lista miast:

Katowice - 20 października (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)

Wrocław - 3 listopada (A2 - Centrum Koncertowe)

Gdańsk - 8 listopada (Klub B90)

d6qdqvl

Poznań - 29 listopada (Sala Ziemi).

d6qdqvl

Podziel się opinią

Share
d6qdqvl
d6qdqvl