Trwa ładowanie...
d3ikf0v
News

Tadla opublikowała zabawny filmik. Internauci zwrócili uwagę na strój dziennikarki

Dziennikarka na Instagramie pokazała filmik, na którym jeździ meleksem. Nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że szczęśliwa Tadla ma na sobie prawdopodobnie (gdyż nie widać dokładnie) bardzo krótkie spodenki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tadla wrzuciła filmik na swój profil.
Tadla wrzuciła filmik na swój profil. (ONS.pl, Fot: ons)
d3ikf0v

Udział w show Polsatu sprawił, że dziennikarka zyskała pewność siebie. Początek nie zapowiadał się dobrze, ponieważ przeżyła trudne i szeroko komentowane w mediach rozstanie z Jarosławem Kretem.

Podczas programu dostała ogromne wsparcie od rodziny, przyjaciół i fanów. A u boku Jana Klimenta wytańczyła kryształową kulę, która jest symboliczną nagrodą za pierwsze miejsce. Warto zaznaczyć, że zwycięska para miała nie lada wyzwanie, ponieważ w finale rywalizowała z Katarzyną Dziurską i Tomaszem Barańskim.

d3ikf0v

Na Instagramie Beaty Tadli pojawił się całkiem zabawny filmik. Dziennikarka jedzie meleksem wraz ze znajomym fryzjerem. "Ale fajnie" – krzyczała rozentuzjazmowana. Zdaje się, że dawno zapomniała o pogodynku i czuje się doskonale. Wygląda zresztą również.

Jak przystało na internautów, zaczęli komentować ubranie dziennikarki. "Strój odpowiedni", "Fajne ubranko pani Beatko". - pisali fani. Nie mogło też zabraknąć komplementów związanych z nogami. "Ale ma Pani zgrabne nogi!! Zazdroszczę".

d3ikf0v

Też zwróciliście uwagę na jej ubiór?

d3ikf0v

Podziel się opinią

Share

d3ikf0v

d3ikf0v