Trwa ładowanie...
beata tadla
Tomasz Repeta
25-05-2018 14:20

Tadla opublikowała zabawny filmik. Internauci zwrócili uwagę na strój dziennikarki

Dziennikarka na Instagramie pokazała filmik, na którym jeździ meleksem. Nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że szczęśliwa Tadla ma na sobie prawdopodobnie (gdyż nie widać dokładnie) bardzo krótkie spodenki.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tadla opublikowała zabawny filmik. Internauci zwrócili uwagę na strój dziennikarkiŹródło: ONS.pl, fot: ons
dagp3qt

Udział w show Polsatu sprawił, że dziennikarka zyskała pewność siebie. Początek nie zapowiadał się dobrze, ponieważ przeżyła trudne i szeroko komentowane w mediach rozstanie z Jarosławem Kretem.

Podczas programu dostała ogromne wsparcie od rodziny, przyjaciół i fanów. A u boku Jana Klimenta wytańczyła kryształową kulę, która jest symboliczną nagrodą za pierwsze miejsce. Warto zaznaczyć, że zwycięska para miała nie lada wyzwanie, ponieważ w finale rywalizowała z Katarzyną Dziurską i Tomaszem Barańskim.

dagp3qt

Na Instagramie Beaty Tadli pojawił się całkiem zabawny filmik. Dziennikarka jedzie meleksem wraz ze znajomym fryzjerem. "Ale fajnie" – krzyczała rozentuzjazmowana. Zdaje się, że dawno zapomniała o pogodynku i czuje się doskonale. Wygląda zresztą również.

Jak przystało na internautów, zaczęli komentować ubranie dziennikarki. "Strój odpowiedni", "Fajne ubranko pani Beatko". - pisali fani. Nie mogło też zabraknąć komplementów związanych z nogami. "Ale ma Pani zgrabne nogi!! Zazdroszczę".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dagp3qt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dagp3qt
dagp3qt