Natalia Janoszek wydała oświadczenie: "Wszystko zeszło na dalszy plan"
Natalia Janoszek wydała oświadczenie, w którym tłumaczy i przeprasza za swoje milczenie w social mediach. "Wszystko zeszło na dalszy plan" - wyjaśniła aktorka, którą przybiła nie tylko eliminacja z "Tańca z gwiazdami", ale odejście bliskiej osoby.