Trwa ładowanie...

Tak się poznali. Kuba Badach wyjawił tę tajemnicę

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska tworzą zgraną parę już od lat. Niewiele jednak, mimo dużego zainteresowania, wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego. Muzyk w końcu zdradził tajemnicę!

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska: w końcu wyjawili tajemnicę. Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska: w końcu wyjawili tajemnicę. Źródło: AKPA
d5ghmuc
d5ghmuc

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska emocjonowali media już w 2012 r. Wtedy to wzięli ślub i rozpoczęli wspólne życie. Dzień ceremonii niezwykle wszystkich interesował - ludzie roztrząsali każdy szczegół, zwłaszcza suknię panny młodej.

Życie małżonków wciąż budzi spore zainteresowanie, natomiast sami zainteresowani nie zdradzają szczegółów. Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska czasem jednak decydują się na to, by odpowiedzieć na kilka pytań, ale zawsze robią to na swój sposób.

Niedawno Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska obchodzili 9. rocznicę ślubu. W jednym z wywiadów muzyk w końcu wyznał, w jakich okolicznościach poznał żonę.

d5ghmuc

- Przeczytałem kiedyś, że poznaliśmy się na koncercie Ani Karwan. To nie jest prawda. Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny, że tak odmieni moje życie - powiedział.

Natalia Kukulska w szczerym wyznaniu. Opowiedziała o stosunku do samej siebie

Jak każda para, również Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska szczególnie doceniają w sobie wzajemnie pewne rzeczy. W ich przypadku jest to poczucie humoru:

- Poczucie humoru jest najważniejszą rzeczą, która w ogóle łączy ludzi, najlepszym spoiwem międzyludzkim. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie, gdy spotykaliśmy się z osobami z odmiennych kręgów kulturowych - dodał muzyk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d5ghmuc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5ghmuc