Trwa ładowanie...
d2lds5i

Taka zniewaga nie mogła ujść płazem. Rozenek odpowiada internautkom

O występnie "Perfekcyjnej Pani Domu" na ramówce TVN-u wciąż jest głośno. Komentowane są zarówno wokalne zdolności, czy raczej ich brak oraz wygląd Rozenek-Majdan na scenie. Uszczypliwe uwagi pojawiły się nawet na oficjalnym instagramowym koncie telewizyjnej gwiazdy. Takiej odpowiedzi hejterzy się z pewnością nie spodziewali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan śpiewa na ramówce TVN-u
Małgorzata Rozenek-Majdan śpiewa na ramówce TVN-u (ONS.pl)
d2lds5i

Małgorzata śpiewała, a Radosław przygrywał na gitarze. Ten moment prezentacji wiosennej ramówki TVN-u z pewnością przejdzie do historii telewizji. Prezenterka opublikowała ostatnio zdjęcie w scenicznej stylizacji, pod którym pojawiły się niepochlebne komentarze. Krytykowano śpiew Małgorzaty oraz przyrównywano jej kreację do ubrań noszonych przez Dodę.

- Przypominasz mi tu Dodę. To bardzo jej styl - stwierdziła internautka

d2lds5i

- Przejrzalam foty. Faktycznie p. Małgoniu robi się Pani na @dodaqueen, ale królowa moze byc tylko jedna:) i występ po dalszej mej analizie - to faktycznie nie dystans do siebie - to zenada robic z siebie posmiewisko. Niech sie Pani wezmie za rzeczy, ktore Pani wychodza dobrze, bo talentu muzycznego nie ma Pani za grosz:) - napisała jedna z fanek. (Pisownia oryginalna)

- kiedyś @dodaqueen śpiewała krótka spódniczkę mam.. 😜 widaą kogo Małgosia naśladuje... niestety lat się nie oszuka - skwitował kolejny komentujący. (Pisownia oryginalna)

Gwiazda TVN-u nie pozostała głucha na te docink.

- Inspirowałam się raczej J.Lo. - odpisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

d2lds5i

Fani napisali z kolei, że na żadnym etapie kariery Lopez nie pokazywała się w takich stylizacjach. Czy wy dostrzegacie w scenicznym stroju styl latynoskiej gwiazdy? Bo my niekoniecznie.

   ONS.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i